Hepsiburada Güvenilirlik

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

1 Hafta içerisinde yapacak olduğum bilgisayar bileşenleri siparişini hepsiburada.com üzerinden yapmayı planlıyorum ne düşünüyorsunuz bana profesyonel ve sağlam bir site izlenimi veriyorlar ama tabi kişisel görüşleri almam daha yararlı olacaktır diye umut ediyorum.

Güvenilirdir. Sadece alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Bazen çok yüksek fiyatlara ürün satabiliyorlar. Almadan önce piyasayı araştırmanızı öneririm.

Bize denk geldi.
Ürün kullanılmış, ambalajı olmadan üzeri kirli ve kırık şekilde gelmişti, iade ettik yenisini yolladılar.

Güvenilirdir. Sadece alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Bazen çok yüksek fiyatlara ürün satabiliyorlar. Almadan önce piyasayı araştırmanızı öneririm.

Saolun hocam, araştırma yaptım ne pahalı ne de ucuz satıyorlar ama sağlam gelsin önemli 100-200 TL cebimde kalsın diye riske atmak istemiyorum açıkçası :)

Bize denk geldi.
Ürün kullanılmış, ambalajı olmadan üzeri kirli ve kırık şekilde gelmişti, iade ettik yenisini yolladılar.

Geçenlerde Yurtiçi Kargo ile ilgili bir video izlemiştim kargocu adı verilen şahıs yastık fırlatır gibi kutuları fırlatıyordu, bunla ilgili açıklama bile yaptılar ama hala beni inandıramadılar kargoculuk henüz o kadar iyi değil gibi :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı