İnternetten laptop alımında güvenilirlik

Comolokko_97

Femtopat
Arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden bir laptop almayı düşünüyorum, mağaza 264 değerlendirmede 9, 7 puan almış. Şikayetvarda baktığımda ise bozuk ve açılmış ürün yolladıklarını, iletişime geçildiğinde ise laubali şekilde konuşulduğuyla ilgili şikayetler var. İnternetten pek alışveriş yapmadığım için acaba güvenilirlik ile ilgili bir soru işaretim var.
Mağaza ve şikayetler şöyle:

Oyun için alacaksanız bu bilgisayarı tavsiye etmem bende 9750H'lı versiyonu var soğutması ve pil performansı iyi değil pil 2.5 3 saat anca götürüyor. Ekranı, klavyesi, ve tasarımı güzel ama işlemci yükteyken 95 derecelere kadar çıkıyor.

Arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden bir laptop almayı düşünüyorum, mağaza 264 değerlendirmede 9, 7 puan almış. Şikayetvarda baktığımda ise bozuk ve açılmış ürün yolladıklarını, iletişime geçildiğinde ise laubali şekilde konuşulduğuyla ilgili şikayetler var. İnternetten pek alışveriş yapmadığım için acaba güvenilirlik ile ilgili bir soru işaretim var.
Mağaza ve şikayetler şöyle:

Problem çıkarsa iade edersiniz. İade prosesini bir çok defa kullandım, problemsiz. Ama size tavsiyem ürünü paketinden çıkarırken videoya alın. Kırık vs bir şey olursa elinizde deliliniz olur.

Bir de aklıma şu geliyor, başkasına açılmış ve bozuk ürün gönderen bi yer bana da yollayabilir belki hemen ortaya çıkmaz ama 1 sene sonra çıkar , o kadar para vereceğim hakkını versin istiyorum
Oyun için alacaksanız bu bilgisayarı tavsiye etmem bende 9750H'lı versiyonu var soğutması ve pil performansı iyi değil pil 2.5 3 saat anca götürüyor. Ekranı, klavyesi, ve tasarımı güzel ama işlemci yükteyken 95 derecelere kadar çıkıyor.

benim oynayacağım oyunlar cs go, total war attila falan düzeyinde hocam onlarda sorun olur mu ki, ekran kartı iyi gözüküyor işlemcisi vasat bira

Bir de aklıma şu geliyor, başkasına açılmış ve bozuk ürün gönderen bir yer bana da yollayabilir belki hemen ortaya çıkmaz ama 1 sene sonra çıkar, o kadar para vereceğim hakkını versin istiyorum.

Bende Hepsiburada'dan techburada adlı mağazadan aldım klavyesinin l tuşunun sol tarafındaki ışık patlakmış çok geç fark ettim ve uğraşmak istemedim aldığınızda detaylı kontrol edin ürünü Coil Whine(çok can sıkabilir muhakkak kontrol edin) var mı, herhangi bir yerinde sıkıntı var mı bakın 2 hafta içinde iade edebiliyorsunuz zaten.

Geri
Yukarı