Hepsiburada hasarlı ürünün siparişini iptal etmiyor

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır beklediğim bir monitörün indirimini bekliyordum. Girdi ve satın aldım, 1 gün sonra kargoya verildi. Ondan sonra kargoda hiç hareketlilik olmadı. 4 gün bekledim. WhatsApp müşteri hizmetlerine sordum. İlk bana ürünün hasarlı olduğu için teslimat yapılmadan geri gittiğini söylediler ama telefondaki görevliler hasarlı olmadığını söyledi. Ben de bekledim. O günün sabahı onlar da hasarlı olduğunu söyleyince iade etmek istedim ürününü ve iade edemiyorum. Ürün dağıtıma çıktığına için edemiyormuşum. Halen transfer merkezinde olan ve geri dönen ürünü dağıtıma çıkardıkları için. Yardım edin hiçbir şekilde ürün iadesi yapamıyorum.

Uzun zamandır beklediğim bir monitörün indirimini bekliyordum. Girdi ve satın aldım, 1 gün sonra kargoya verildi. Ondan sonra kargoda hiç hareketlilik olmadı. 4 gün bekledim. WhatsApp müşteri hizmetlerine sordum. İlk bana ürünün hasarlı olduğu için teslimat yapılmadan geri gittiğini söylediler ama telefondaki görevliler hasarlı olmadığını söyledi. Ben de bekledim. O günün sabahı onlar da hasarlı olduğunu söyleyince iade etmek istedim ürününü ve iade edemiyorum. Ürün dağıtıma çıktığına için edemiyormuşum. Halen transfer merkezinde olan ve geri dönen ürünü dağıtıma çıkardıkları için. Yardım edin hiçbir şekilde ürün iadesi yapamıyorum.

Ürün dağıtıma geldiğinde iadeye göndermek istiyorum deyin. Eğer ki Hepsiburada'ya geri dönerse Hepsiburada'nın kendisine iletildiğinde Hepsiburada'da destek talebi açın. Destek talebiyle sizi birisi arayacak. Durumu anlatırsınız ve iadenin teslim alınmadan gerçekleştiğini söyleyin. 3-5 iş günü talep incelemesi yapıldıktan sonra para iadesi gerçekleşir. Bu süreç içinde ürünü teslim almamanız gerekiyor. Teslim aldığınız takdirde sorunların başgöstermesi muhtemeldir.

eğer gelirse ürün kabul etmeyin tabi dedikleri gibi hasarlıysa gelmez ise zaten dağıtım bitince geri iadeye gider

Geri
Yukarı