Hepsiburada yola çıkmamış ürün siparişini iptal etmiyor

NoyaN35

Hectopat
Daha fazla  
Yola çıkmamış ürün. Akşam siparişini verdim, sabah iptal etmek istedim iptal etmiyor. Ürün hazırlanma aşamasında sabah 08:05'den itibaren 2 defa görüştüm. Sonuç, ürünü teslim almayın zaten iade olur deniyor. Buna ne gerek var?

Sipariş no :52564100
Telefon 05052908995

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Hepsiburada siparişi "Ürün işleme alındı" olarak işaretlediğinde iade talebi oluşturamazsınız.
Oluşturulamayacağını anladığım belirli sanırım . Bende demem o ki neden illaki yola çıkmamış ürünün iptal edilmesi varken illa kargoyla gelecek bende almayınca iade vs olacak

Son düzenleme:
Oluşturulamayacağını anladığım belirli sanırım . Bende demem o ki neden illaki yola çıkmamış ürünün iptal edilmesi varken illa kargoyla gelecek bende almayınca iade ve olacak

"Ürün İşleme Alındı" cümlemi açayım o zaman;
İşleme alındığında fatura kesilir, fatura ve ürün müşteriye gider, müşteri kabul etmez geri gönderir, mağaza iadesini alır.
Hepsiburada.com işleyişi bu şekilde ilerliyor, mantıksız gelebilir, bu işleyişin sebebini onlara sormak lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı