Hepsiburada İade İşlemi

Cayxe

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Hepsiburada üzerinden diş fırçası siparişi verdim. Kargo şuan yolda. Ben bu kargoyu hiç almadan gelen kurye ile teslim etsem iade olur mu? Yoksa ürünü teslim alıp iade sürecini mi uygulamam lazım? Hangi yöntem daha iyi olur? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Teslim almayın hocam. İade oluyor o zaman. Yine de süreci takip edersiniz. Ama arkadaşım için birkaç ürün almıştık ve kargocu gelince evde yoktu. Kendisi de gidip almayınca bu şekilde iade oldu.

Teşekkür ederim kapıyı açıp ürünü iade etmek istiyorum diyeceğim. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
1567359568319.png

Arkadaşlar iadeyi birkaç gün önce yaptım fakat hala para iade edilmedi. Ortalama kaç günde iade ediliyor?

Son düzenleme:
Ben de merak ediyorum, elektronik bir ürün aldım, henüz kargoya verilmedi ancak iptal aşamasını da geçti. Kargoyu kabul edip sitedeki iade prosedürünü mü uygulamalıyım, yoksa gelen kargoyu kabul etmediğimi mi söylemeliyim? @Hepsiburada

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı