Hepsiburada iadesinde kullanılan kupon geri gelir mi?

Hesaba tanımlı 100/50 kupon vardı, bu 9.03.22 23.59 da bitiyordu. Ben de 2 ürün arasında kalıp birisini aldım ama pişman oldum. Ürün kargolanmadan iptal etsem 50TL'lik kupon geri gelir mi? Yoksa sadece indirimli fiyattan aldığım ücret mi geri gelir?

Hesaba tanımlı 100/50 kupon vardı, bu 9.03.22 23.59 da bitiyordu. Ben de 2 ürün arasında kalıp birisini aldım ama pişman oldum. Ürün kargolanmadan iptal etsem 50TL'lik kupon geri gelir mi? Yoksa sadece indirimli fiyattan aldığım ücret mi geri gelir?
Daha da önemlisi kupon geri gelirse hemen gelir mi? Para haftaya gelse de olur ama kuponu hemen kullanmama gerekli.

Kuponun süresi zaten bitmiş iade olmaz bence.

Whatsapp'tan Hepsiburada ile iletişime geçebiliyor olman lazım, belli saatleri olabilir ama.
Oradan iletişime geçip bu soruyu sorabilirsin.

Gelmiyor. Bu coğu yerde bu sekilde Hepsiburada'ya özgü değil Trendyol'da dolapta başima geldi cunku. Ben bile iade etmedim satış iptal oldu benim kuponda yanmıstı.

Geri
Yukarı