Hepsiburada İndiriminden Ne Alınabilir?

Rog Strix RX 570 (sanırım bitti indirim), 853 TL idi, 25 TL bonus kampanyası, yanına 200/25 TürkTelekom kodu ile 800 liraya alınabilirdi. Kesinlikle alırdım ihtiyacım olsa. Bu fiyata daha iyisi bulunmaz sanırım.

İndirim falan yok. Olması gereken hatta bindirimli fiyatlar. Hepsiburada’nın indirimler öncesi fiyatı artırması ve sözde indirimler ile fiyatları eski seviyeye çekip inidirim demesi hakkında bir başlık vardı.

İndirim falan yok. Olması gereken hatta bindirimli fiyatlar. Hepsiburada’nın indirimler öncesi fiyatı artırması ve sözde indirimler ile fiyatları eski seviyeye çekip inidirim demesi hakkında bir başlık vardı.
Yok hocam internete bakarsanız çoğu ürün indirimde Vatan'la KDV indirimindeki fiyatlar neredeyse aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 3600 vardı kaçırdım 1268 TL + 75 TL Bonus 1190 TL civarına geliyordu. Diğer ürünlerde ciddi bir indirim göremedim. Ryzen 5 3600x de fena fiyat değil 1538 TL idi şu an 1570 olduğu halde iyi fiyat.

Laptop alacaklar için güzel indirimler var gibi. 7200 TL ASUS Ryzen 3700+RTX 2060.
Ayrıca MSI laptoplar çok uygun olmuş piyasaya göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı