Hepsiburada kargosu teslim alınmazsa ne olur?

arda44k

Centipat
Daha fazla  
Çarşamba günü mouse almıştım. Cuma günü geldi, alamadım, evde değildim. Cumartesi 9:48'de geldi, uyuyordum alamadım 😀 Pazar günleri kapalılar, Pazartesi yine gelmişler, alamadım. Tekrar gelmezler herhalde, 2 kere şubeye gittim Cumartesi ve Pazartesi, 18 yaşında değilim diye vermediler, fatura benim üzerime. Tekrar gelmezler herhalde, alamazsam para iade olacak mı?

1679943548984.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargoyu almazsanız birkaç gün şube de bekliyor sonrasında otomatik göndericiye gider orda da iade süreci başlar paranızı geri alırsınız.

Kargo satıcıya gittiği zaman iade edilir paranız fakat bence müşteri hizmetlerini bir arayın. 18 yaş altı olduğunuz için sizin adınıza olan (?) bir kargonun teslim edilmemesinde bir mantık olduğunu düşünmüyorum.

Çarşamba günü mouse almıştım. Cuma günü geldi, alamadım, evde değildim. Cumartesi 9:48'de geldi, uyuyordum alamadım 😀 Pazar günleri kapalılar, Pazartesi yine gelmişler, alamadım. Tekrar gelmezler herhalde, 2 kere şubeye gittim Cumartesi ve Pazartesi, 18 yaşında değilim diye vermediler, fatura benim üzerime. Tekrar gelmezler herhalde, alamazsam para iade olacak mı?

Eki Görüntüle 1717231

Geçen günde 18 yaşımda değilim diye vermiyorlar konusunu açan siz miydiniz? :) mecbur iade olarak geri gönderilicektir.

3 kere gelmişler yine almamışsınız bence bir yaptığınızı düşünün bu bir insanlık suçudur alan kişi emin olun vatan ve mediamark fiyatından alıp az bir kar oranı ile satıyordur ve tek kargo ücreti 20 TL şube ve ev 10 desek en az 50-60 lira sadece size kargo masrafı ödemişler bunu basit bir şey görmeyin bu insanlık suçu.

Ama 2 kere gittim şubeye vermediler?

Şubede vermezse kapıda'da vermezdi herhalde.

Bugünde gelmişler okuldayım alamiyorum ama 4 oldu helal olsun adamlara şubeyede gitsem vermiyolar bende birşey yapamiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı