Hepsiburada "Siparişiniz teslim edilemedi" bildirimi ne demek?

Recep Köksal

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan yapmış olduğum siparişim ikamet ettiğim ilçenin dağıtım merkezine kadar geldi. Takip için uygulamaya baktığımda bu uyarıyla karşılaştım. Müşteri hizmetlerini aradım ama herhangi bir açıklama yapılmadı. Teslimatta yaşanan bir sorun yüzünden olmuş, sizlik bir durum yok diyor. Dağıtım merkezini aradım, onların bir seyden haberi yok, bizim sistemimizde öyle bir şey gözükmüyor diyor. Genel merkezi aradım, ürün iade edilmiş dendi ama ben ürünü iade etmedim.

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce? Alışveriş yaptığım satıcı Hepsiburada'nın kendi mağazası ve kendi kuryesi.

IMG_20211001_060424.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolandırılmış olabilir misiniz ?
Bu imkansız.
+
Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce? Alışveriş yaptığım satıcı Hepsiburada'nın kendi mağazası ve kendi kuryesi.
Adresiniz uzayda olmadığı için böyle bir şansınız yok. Ürünü aldığınız şirket hangi kargo şirketi ile çalışıyor? Ekran görüntüsü ekleyebilir misin lütfen.

Neden imkansız biraz açıklar mısın ? Adam herkesi aramış sonuç elde edememiş.
  1. Aldığın ürün firmasını kontrol ediyorsun.
  2. Aldığın ürünün derecelendirme ve yorumlarını okuyorsun.
  3. Aldığın ürünün şirketi hakkında araştırma yapıyorsun (ve/ya telefon ile ulaşıyorsun)
  4. Hepsiburada 'nın öne çıkartılan ciddi şirketler var. Bunların senin düşündüğünü yapması onların çok fazla zararına olacak.
Hepsini es geçiyorum. https://www.hepsiburada.com/guvenli-alisveris bu sayfayı bir kez olsun okudun mu?

Bu yüzden imkansız!

1. Aldığın ürün firmasını kontrol ediyorsun.
  2. Aldığın ürünün derecelendirme ve yorumlarını okuyorsun.
  3. Aldığın ürünün şirketi hakkında araştırma yapıyorsun (ve/ya telefon ile ulaşıyorsun)
  4. Hepsiburada 'nın öne çıkartılan ciddi şirketler var. Bunların senin düşündüğünü yapması onların çok fazla zararına olacak.
Hepsini es geçiyorum. https://www.hepsiburada.com/guvenli-alisveris bu sayfayı bir kez olsun okudun mu?

Bu yüzden imkansız!
Madem bu kadar çok biliyorsun, o zaman git bana laf yetiştireceğine adamın sorununu çöz !

Ürün de yanlış barkodlama yapıldığı söylendi teknobiyotik ten almış olduğum psu yerine sıvı soğutma gönderildi arkadaş ben mi şanssızım yoksa bu ülkede işini düzgün yapan bı tane adam yokmu anlamadım gitti ya

Geri
Yukarı