Hepsiburada karta şifre gelmedi

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
İninal kart ile alışveriş yaparken telefona şifre gelmedi 3D Secure 48 saat geçmediği için mi oldu, kart cumartesi günü alındı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada 3D Secure olmadan işlem yapabiliyor mu bilmiyorum ama, ödeme başarılı olduysa ve karttan para çekildiyse sorun yok. Onun dışında 3D Secure aktifleşmesi biraz zaman alabiliyor evet.

Hepsiburada'da 3D Secure olmadan alışveriş yapılabiliyor hatta varsayılan olarak kapalı geliyor, siparişi tamamlarken açmanız gerekiyor 3D Secure istiyorsanız.

Aynen 3d secure özelliği isteğe bağlı.
3d secure kutucuğu işaretli geliyor ama işaret kaldırılmıyor
Hepsiburada 3D Secure olmadan işlem yapabiliyor mu bilmiyorum ama, ödeme başarılı olduysa ve karttan para çekildiyse sorun yok. Onun dışında 3D Secure aktifleşmesi biraz zaman alabiliyor evet.
Karttan para çekilmedi telefona kod gelmedi ödeme olmadı

Aldığınız ürün veya satıcı dolayısıyla 3D ödeme zorunlu kılınmış olabilir. Kart kullanıma açıldıktan 5 gün sonra 3D ödeme etkinleşiyor diye biliyorum. Aynı şey hesabınıza bağlı telefon numarası değiştiğinde veya numarada hat değişikliği yapıldığında da oluyor çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı