Hepsiburada KDV Bilgisayar KDV İndirimi

Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada KDV indirimi başladı. Güzel bir kasa toplamak istiyorum. Neler alınabilir? Örnek anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki monitör dün gece baktığımda 700 lira civarındaydı. geri kalan parçaları yarın ekler sipariş veririm diyordum sabah bir baktım 900 e çıkmış.

Ekran kartı olarak da şunu buldum fiyat diğer sitelere kıyasla fırsat gibi geldi. MSI Nvidia GeForce GTX 1660 Gaming X 6GB 192Bit GDDR5 DX(12) Fiyatı

Aşağıdaki monitör dün gece baktığımda 700 lira civarındaydı. geri kalan parçaları yarın ekler sipariş veririm diyordum sabah bir baktım 900 e çıkmış.

Ekran kartı olarak da şunu buldum fiyat diğer sitelere kıyasla fırsat gibi geldi. MSI Nvidia GeForce GTX 1660 Gaming X 6GB 192Bit GDDR5 DX(12) Fiyatı
Ekran kartı güzel indirime girmiş. Diğer yerlerle kıyasladığımız zaman fiyatı uygun geliyor. Diğer arkadaşlarda bilgi paylaşımı yapabilir

KDV indirimi Hepsiburada'nın satıcılığını yaptığı ürünler için geçerli. Büyük ihtimalle sizden önce biri ürünü satın aldı, stok bittiğinden dolayı Hepsiburada aracılığı ile satış sonlandırıldı. Bakıldığında satıcının Hepsiburada olmadığı görülüyor.

Aynı soğutma teknolojisi kullanan MSI'ın 2060 kartını aldım ve muazzam gerçekten. Premium kalite bu fiyata kaçırmadan alın derim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı