Hepsiburada kredi kartı kabul etmedi

Oguzhansvs

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada kartına başvuru yaptım olumlu mesajı geldi ama sektör kartı dolu yazıp başka kartınız varsa limiti düşürün yazdı ben de vakıftaki krediyi 12 binden 6 bine düşürdüm yine olmadı. Yapı Kredi'yi aradım müşteri limitini düşürün dedi müşteri limitini nedir sordum kendisi de anlatamadı bilen birisi var mı?

1713271848089.jpg

Hocam anladığım kadarıyla diğer kartlarınızın limitlerini düşürmeden kart vermiyorlar fakat hepsiburada için diğer banka kartlarınızda limit düşürmenizi ben mantıklı bulmuyorum. Neden Hepsiburada kartını istiyorsunuz acaba bilmediğim bir şey vardır belki.

Hocam anladığım kadarıyla diğer kartlarınızın limitlerini düşürmeden kart vermiyorlar fakat hepsiburada için diğer banka kartlarınızda limit düşürmenizi ben mantıklı bulmuyorum. Neden Hepsiburada kartını istiyorsunuz acaba bilmediğim bir şey vardır belki.
Peşin fiyatına 12 taksit yapıldığı için istiyordur büyük ihtimalle.

Diğer bankalardaki kredi kartı limitlerinizi düşürmeniz gerekiyor, varsa nakit avans ya da diğer adıyla kredili mevduat hesabınızın da limitini düşürebilirsiniz. Hemen gerçekleşmiyor olabilir, bir iki gün sonra tekrar denerseniz muhtemelen olacaktır.

Geliriniz varsa, bankalarda beyan ederseniz bu kredi kart limitlerinizi de arttırabilirsiniz.

Diğer bankalardaki kredi kartı limitlerinizi düşürmeniz gerekiyor, varsa nakit avans ya da diğer adıyla kredili mevduat hesabınızın da limitini düşürebilirsiniz.
Hocam şöyle bir düzeltme, kredili mevduat hesabı ile nakit avans aynı şey değil. Nakit avans kredi kartı limitinize bağlı olan bir kredili üründür. Kredili mevduat hesabı ise vadesiz mevduat hesabınıza bağlı olan kredili üründür.

Vakıfbank ara müşteri limitimide düşürmek istiyorum diyin ama vakıfbank kart limitini düşürünce müşteri limitinide düşürüyor zaten bazı bankalar gibi arka planda rehin tutmuyor 1 hafta sonra tekrar denersin ama bu aralar yapı kredi kolay kart vermiyormuş 1650 puanla alamadım ben limit boşluğuda çok olmasına rağmen

Yeni konular

Geri
Yukarı