Hepsiburada Kulaklık İade Edilir mi?

Bende yarın iade etmeyi düşünüyorum . Kargo kodunu aldım . Arctis 3 tam bir hayal kırıklığıdır almayın arkadaşlar . Sesi sona getirip kullanıyorum ses açılmamış gibi oluyor . Ses kalitesi iyi diyenlere aldanmayın . Tekrar söylüyorum almayın .

Bende bugün kargoya iade verdim bu kulaklığı tamamen hayal kırıklığı oldu benim için. Cumartesi elime ulaştı pazar günü kutusuna geri koyup bugün yani pazartesi günü verdim.
Kingston hyperx Cloud silver alacağım şuan indirimde, umarım iade ederler yoksa 600 tl bayılmış olacağım. Arda_KkK dostum 4 ay geçmiş ama sorayım kulaklığı geri iade edebildin mi ?

Bugün aldığım kulak üstü kulaklığı iade etmek için hepsiburada'ya gönderdim. Hijyenik üründen bahsettiler, iade olmaya bilir gibi üstü kapalı da olsa anladım. İade de sorun yaşayanlar var mı?
Bugün aldığım kulak üstü kulaklığı iade etmek için hepsiburada'ya gönderdim. Hijyenik üründen bahsettiler, iade olmaya bilir gibi üstü kapalı da olsa anladım. İade de sorun yaşayanlar var mı?
İade gönderdim, durumu yazarım.

Son düzenleme:
Ben de "Trendyol" üzerinden geçen hafta kulaklık almıştım. Kutu içeriğinde kulaklığı saran naylonu yırtmıştım (yırtmadan kullanmak imkansız zaten.). Naylonu tekrar sarıp iade ettim kutu içeriği birebir aynıydı kabul etmediler. Geri geldiğinde mecbur satacağım büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı