Hepsiburada Kulaklık İade Edilir mi?

@olytncl evet, edebilmiştim. Daha sonraki alışverişimde N11'deki mağaza iademi kabul etmedi.
Çoğunlukla kabul olmuyor ama olanlar da var.

Hepsiburada dan sennheiser momentum true wireless aldım hocam ayın 1.de elime ulaştı.Kalite olarak muazzam ürün fakat kullandığım cihaz p30 pro blueetooth 5.0 ve aptx desteklemesine rağmen son ses çok ama çok az bu yüzden iade edeceğim.
Bakalım bende iade talebinde bulundum yarın göndereceğim.
Sizin iadenizi görünce ümitlendim bakalım :)
Yalnız şöyle bir konu var itiraz etselerde yasal olarak tüketicinin yani alıcının 14 iş günü içerisinde sebep belirtmeksizin cayma yani iptal etme hakkı olduğu söyleniyor.
Umarım çok uzatmazlarda iade edebilirim.
Teşekkür ederim cevabınız için.

Yalnız şöyle bir konu var itiraz etselerde yasal olarak tüketicinin yani alıcının 14 iş günü içerisinde sebep belirtmeksizin cayma yani iptal etme hakkı olduğu söyleniyor.
CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER
Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde;
@olytncl
Öyle bir şey olsaydı ben şimdiye iade etmiştim :)

@olytncl
Öyle bir şey olsaydı ben şimdiye iade etmiştim :)

Kanun internetten alınan ürünlerde ve örneğin televizyon kanalıyla ve telefonla yapılan satışlarda olduğu gibi diğer mesafeli satım sözleşmelerinde tüketicilere hiçbir gerekçe göstermeksizin satın alınan ürünü tüm masrafları satıcı tarafından karşılanmak üzere iade alınmasını düzenlemektedir. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 48. maddesinde yer alan bu hakkı cayma hakkı olarak tanımlanmakta ve pek çok kişi tarafından yanlış anlaşılmaktadır.
Cayma hakkını kullanırken tüketici herhangi bir mazeret ileri sürmek mecburiyetinde değildir. Tüketicinin ben bu ürünü iade etmek istiyorum ve cayma hakkımı kullanıyorum şeklindeki talebini satıcıya iletmesi yeterlidir. Bunun haricinde satıcı ile tüketici arasındaki herhangi bir aksi anlaşmanın geçerliliği bulunmamaktadır. Örneğin satıcının ürünü satarken iade kabul edilmediğine veya sadece değişim yapılabildiğine ilişkin söylemlerinin kanuna açık muhalefet teşkil ettiğinden herhangi bir geçerliliği yoktur.

Şöyle birşey söz konusu hocam bakalım umarım olur :)
Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190809_103232_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20190809_103232_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 212
  • Screenshot_20190809_103247.jpg
    Screenshot_20190809_103247.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 216
Ss

SSD aldım iade etmek istiyorum 1 gün oldu alırlar mı?

Eğer bilgisayara takıp windows kurduysan kullanılmış oldu ve iade almazlar hocam. Bende zamanında 960 Evo SSD almıştım fakat yazma işlemi yaptığım için almamışlardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı