Hepsiburada "magic teknoloji" güvenilir mi?

• Konuyu başlatan keyA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B

keyA

Hectopat
Arkadaşlar Hepsiburada'dan işlemci alacağım firma "magic teknoloji" daha önce alışveriş yapan varsa bir fikir sunabilir mi, alım sonrası garantilik bir durum olursa uğraşır mıyız veya bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ucuza alıcam diye bilinmeyen dandirik satıcılardan alışveriş yapmayın. Biraz daha fazla verin, en azından sorun yaşayınca kimle iletişime geçeceğiniz belli olsun.
Gerçi şu dönemde tüketici mağduriyeti saymakla bitmez, yapacak bir şey yok.

Bir sürü şikayet var güvenilirdir ama sorunlu bir yer olduğunu varsayıyorum. Ama paranız güven altında Hepsiburada güvenilirdir. Onla sıkıntı yaşarsanız bile Tüketici Hakem Heyetine başvurarak yine güveninizi sağlayabilirsiniz.

Ucuza alacağım diye bilinmeyen dandirik satıcılardan alışveriş yapmayın. Biraz daha fazla verin, en azından sorun yaşayınca kimle iletişime geçeceğiniz belli olsun.
Tamamen güvenilirdir. En güvenilir elektronik satıcılardan biridir.

Ucuza alıcam diye bilinmeyen dandirik satıcılardan alışveriş yapmayın. Biraz daha fazla verin, en azından sorun yaşayınca kimle iletişime geçeceğiniz belli olsun.
Bende dediğiniz gibi yapmak isterdim 5 6 gün önce 1300tl olan ürün bi anda 1900 tl olunca gerçekten vazgeçtim

Tamamen güvenilirdir. En güvenilir elektronik satıcılardan biridir.
Bende dediğiniz gibi yapmak isterdim, 5-6 gün önce 1300tl olan ürün bi anda 1900 tl olunca gerçekten vazgeçtim.
Amazon üzerinden almanı öneririm, müşterinin her zaman arkasında duran bir firma.

Amazon üzerinden almanı öneririm, müşterinin her zaman arkasında duran bir firma.
Şikayetvar'da şikayetler var. En güvenilir satıcıların bile şikayeti vardır. Magic güvenlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı