Çözüldü Hepsiburada ödeme seçeneği seçme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
14
Yer
Antalya
Başlığı tam açıklayıcı yazamadım ancak Hepsiburada'dan alışveriş yapacağım ve Hepsipay Cüzdanım diye bir şey çıkmış. Ben eğer aldığım ürünü iade edersem param kartıma mı yatacak Hepsipay Cüzdanım'a mı yatacak? Başka seçenek yok.

1639406323255.png

Çözüm
Başlığı tam açıklayıcı yazamadım ancak Hepsiburada'dan alışveriş yapacağım ve Hepsipay Cüzdanım diye bir şey çıkmış. Ben eğer aldığım ürünü iade edersem param kartıma mı yatacak Hepsipay Cüzdanım'a mı yatacak? Başka seçenek yok.

Eki Görüntüle 1241039
Hocam iade işlemi yaparsanız direk cüzdana geliyor verdiğiniz para. Cüzdanıma tekrar giriş yaparak seçeneklerden karta yollayabiliyorsunuz. Ben de iade işlemi yaptım aynı böyle oldu.

Eki Görüntüle 1241039
Hocam iade işlemi yaparsanız direk cüzdana geliyor verdiğiniz para. Cüzdanıma tekrar giriş yaparak seçeneklerden karta yollayabiliyorsunuz. Ben de iade işlemi yaptım aynı böyle oldu.

Çözüm
Eki Görüntüle 1241047

Emin misiniz?

Eskiden böyle değildi sanki? Karta yollarken para kesimi oluyor mu?

Evet yeni sistem bu müşteri temsilcisi ile görüşerek Hepsipay cüzdanımı kapatabiliyorsunuz. Hayır hiçbir şekilde fazladan para gitmiyor ne kadarsa o kadar çekim olur , Hepsipay cüzdanı ayrıyeten para istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı