Hepsiburada paketlemesi neden çok kötü?

Arkadaşım HB ile QP kıyas yapamazsın çünkü birisi teknoloji üzerine diğeri genel alışveriş. QP günde kaç paket yapıyor, HB günde kaç paket yapıyor? Böyle şeyler olacak ve normal karşılamak lazım. Dua edin kendi kutusu ile göndermiyor. Ben kötü paketleme yapan teknoloji firması görmedim. Sen daha doğrusu kullanılmış ve iade edilmiş ürün gelmediğine dua et o kadar diyeyim sana. :) Ben neler ile karşılaştım bir bilsen. Alırken iki kere düşünmek lazım. Stokları iyi takip etmek lazım, son kalan ürünler yada tek kalan ürünler genelde iade edilmiş olabiliyor. Üzerinde mekanik aksam bulunmayan elektronik eşyalar kargoda bozulmaz ve kırılmaz kolay kolay. Ekran kartının fanları da bantlı geliyor diye biliyorum. Çok dert etmeyin ama hoş bir durum değil.

Hepsiburada satıcı olunca benim kargolar nedense daha kotu gelıyor XPG D30 aldım kolinin içine atıvermişler tıngır mıngır sallanıyordu.
Aynen hocam banada ekran kartı öyle geldi işte.

Hepsiburada, kendi kargosu HepsiJet'e çok güveniyor.

Resimdeki pakette bir sorun göremedim. Ne olmasını beklediğiniz tabii ki tartışmaya açık bir konu.

Hocam resimdeki bahsettiğim ürün değil zaten 1. resim upload sıkıntı oldu yüklenmedi bu anakart resimdeki qp gönderdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı