İncehesap kargo paketlemesi

VeeqX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar büyük ihtimal bu hafta İncehesap'tan toplama sistem alacağım. Kargo paketlemesi nasıl? Ekran kartını ayrı gönderiyorlar mı? Ürünlerin kutularını gönderiyorlar mı?

Arkadaşlar büyük ihtimal bu hafta İncehesap'tan toplama sistem alacağım. Kargo paketlemesi nasıl? Ekran kartını ayrı gönderiyorlar mı? Ürünlerin kutularını gönderiyorlar mı?

Çok uzun sürede geliyor. Arkadaşın ekran kartı bozuk geldi ilgilenmediler bile.

Çok uzun sürede geliyor. Arkadaşın ekran kartı bozuk geldi ilgilenmediler bile.

Bende ekran kartımı oradan aldım dediğiniz gibi uzun sürmüştü ama çok şükür bir sıkıntı çıkmadı.

Ekran kartı aldım kutunun arka tarafı yırtılmıştı içe doğru sorun teşkil edeceğini düşünmedim kartı çıkartıp baktığımda herhangi bir fiziksel darbe vs yoktu kart değeleride normal bazen böyle sorunlar çıkabiliyor PSU aldım tırnakları çıkmıştı sanırım ya fabrikasyon hatası ya da tamir görmüş cihaz geri yolladım garantiye verip bana geri yolladılar sineye çektim ama karşı atak yapmam uzun sürmez.

Dostum daha 20 gün önce İncehesap'tan sistem ve monitör satın aldım. Kargo gönderisi, ürün paketlemeleri çok iyi kargoyu tahmini teslim edilen zamanda teslim etmeleri de ayrı bir artı.
evet ve ekran kartını ayrı olarak gönderiyorlar.

5 Aydır kullanıyorum ASUS marka 580 8 GB. Şimdilik tek sorunumuz çok ısınıyor, PUBG'de 85 falan oluyor.

Dostum bende RX-580 satın aldım ama ekran kartım'ı o kadar teste tabii tuttuktan sonra 75 dereceyi geçmedi. Bir sorun teşkil edebilir dikkat etmeni öneriyorum. Bak sana test sonucumu atıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Kartı Test Sonucu.png
    Ekran Kartı Test Sonucu.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı