Hepsiburada para iadesini kaç günde yapar?

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet üzerinden PC topladım, Hepsiburada üzerinden. Yanlış anakart sipariş vermişim. Geri gönderdim perşembe günü ve cumartesi günü teslim edilmiş. Asıl şey ise banka kartı ile satın aldım ama burada kredi kartı diyor. Kredi kartı olursa en geç 2 gün diyor, banka kartı 8 güne kadar olabilirmiş diyor. Burada kredi yazıyor, ne zamana geri paramı yatırırlar? Ziraat banka kartı.

Screenshot_20200720-150633.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz diyorsunuz 8 güne kadar sürebilir diye. Orada kredi kartından kasıt alışveriş kredisi olmadığı.

Benim 4 gün oldu yatmadı, incelemeye gitti denildi, maksimum 2 gün onay 2 gün iade 7 günde bankanızın hesabınıza aktarması dediler. Hoş bir şey değil.

Değişiyor. Tamamen çalışanların hızına bağlı bir olay. Arayıp sık sık takibini yapın. Siz takip etmezseniz rahat rahat oyalayabilirler sizi. Genelde HB iadelerim 1-3 iş günü içerisinde yapıldı.

17 gün iade beklediğim de olmuştu. Hb iadeyi onayladıktan sonra 1 hafta kadar da banka parayı askıda tutabiliyor.
Yuh o ne be
Değişiyor. Tamamen çalışanların hızına bağlı bir olay. Arayıp sık sık takibini yapın. Siz takip etmezseniz rahat rahat oyalayabilirler sizi. Genelde HB iadelerim 1-3 iş günü içerisinde yapıldı.
Arayıp derken reis nasıl yapayım günden en az 50 60 kere giriyorumdur hb ye be ziraat mobile

Geri
Yukarı