Gıda Hepsiburada Premium ile Yemeksepeti’nde Çiğ Köftede 120 TL’ye 60 TL İndirim

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Hepsiburada Premium ile Yemeksepeti’nde geçerli olan çiğ köfte kuponunu alabilirsiniz. 120 TL’ye 60 TL indirim yapılıyor ve 28 Mayıs’a kadar geçerli. İlk 7000 kişi ile sınırlı.

Not: Hepsiburada’nın koşullarında son tarih, 14 Mayıs olarak gözüküyor fakat Yemeksepeti’ne kaydedilince 28 Mayıs yazıyor.

Son düzenleme:
Ekonominin kötüye gidişatından dolayı. İndirimler normalde daha fazla satış yapılsın diye yapılıyor. Biz de hiç alışveriş yapmayanı çekmek için yapıyorlar. Elbette bu kupon sistemine alışmayan bir sistemimiz var. Ama ekonomi şartları ve insanımızın tüketim rahatlığı olmadan, kullanıcıya bir hizmet sunmuyormuş tadında fiyatları düşük tutmaya çalışıyorlar. Bu yüzden kampanya gibi şeylere ayrılan bütçe de kısıtlı oluyor.

Ölmemek adına indirimlerde bir alt sınır belirtmeleri de gayet normal. Herhalde aralarında en iyi indirimi yapan Trendyol Yemek ve o bile artık 25-30 ₺ indirim olayını yavaş yavaş 130 ₺ üstü harcamaya diye denemeye çalışıyor. Bir gün onu bir gün eski sistemi deniyor.

Ben de kendim dışarıdan yemek yemeyi fiyatlar üçlü sayıları bulunca bayağı azalttım. Fiyat algısında artık çoğu sektörün müşteriyi kaybettiğini düşünüyorum. @Nos NiTrOgEn

Yeni konular

Geri
Yukarı