Hepsiburada Premium ile 100 TL’ye 20 TL İndirim

En basitinden monitörlere baktığınızda Amazon'da çok daha az seçenek oluyor. Hangisi avantajlıysa oradan alışveriş yapmak gerekli.

TR Amazon ile alakalı bir durum bu sanırsam yurt dışında çeşitlilik gayet yeterli. Ben de sizin gibi düşünüyorum hangisi avantajlıysa o. İkisini alsan 18TL tutuyor. Üç tane Algida Keyif kornette dondurma 18TL.

Evet, Türkiye’de durum böyle. Amazon normalde çok fazla ürün satıyor ve müşteri memnuniyeti iyi fakat Türkiye’de istediğiniz ürünleri genelde bulamıyorsunuz ve başka yerden almak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca bazı ürünleri de daha pahalıya satıyor. Mesela, Apple’ın resmi sitesinde 4499 TL’ye satılan Apple TV’yi 4649,34 TL’ye “indirimli” olarak satıyor. Müşteri olarak bir yere bağlı kalmaya gerek yok.

Tabii ki indirimli ürünler de olabiliyor. Diğer sitelerde 700 TL’ye satılan taşınabilir şarj cihazını 425 TL’ye satıyordu. Burada Amazon’dan alışveriş yapmamak için hiçbir neden yok. Aynı ürünü Hepsiburada da 399 TL’ye satarsa Hepsiburada’dan alışveriş yapmamak için de bir neden olmaz. Rekabet iyidir. :)

Cidden bu forumda bir terslik var @Tim hocam indirim paylaşıyor hemen Amazon'la karşılaştırıyorlar ya sanki Amazon kendi şirketiymiş gibi, Amazon daha iyi fakat Hepsiburada'da daha çok çeşit var ve o yüzden paylaşılmış.
Yani boş yere yok burası daha iyi, orası daha iyi demeye gerek yok. @Tim indirim haber için teşekkürler.

Amazonun sitesi ve uygulamasi rezalet bunu kabul edelim bir kere mesela 30 sayfa indirim diye kategori yapmislar bir ton ürün benzer kategorilerde de var hic mi bakmiyorlar düzenlemiyorlar bu siteyi anlamadim ben hiçbirinin fani degilim iki sitenin de premium üyesiyim hangisi avantajliysa ordan alırım fanboyluk yapmaya gerek yok.

Geri
Yukarı