Hepsiburada Refurbished Monitör Gönderdi

abdullah_3301

Hectopat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Evet dostlar hepsiburada dan monitör aldım, Zetta bilişimden. Benimle birlikte alan herkese refurbished olarak göndermişler. Ne yapmam lazım. Ürün AOC12367fh 23" modeli.

Bide gelen kutunun üzerindeki etikette AOC 12367th-B. ' B' ifadesi ne anlama geliyor
Normalde böyle bi ifade olmaması lazım

O ürün fabrikada sıfıra yakın duruma getirildiği için bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum ama karar sizin ben olsam uğraşmazdım çünkü bir kere refurbished ürün gönderen adamın bana çatlak patlak monitör göndermeyeceğini nereden bileyim ? Eldeki çalışıyorsa ve sıkıntısı yoksa onunla devam edin bence.

O ürün fabrikada sıfıra yakın duruma getirildiği için bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum ama karar sizin ben olsam uğraşmazdım çünkü bir kere refurbished ürün gönderen adamın bana çatlak patlak monitör göndermeyeceğini nereden bileyim ? Eldeki çalışıyorsa ve sıkıntısı yoksa onunla devam edin bence.
Benim canımı sıkan ürünün çalışıp çalışmaması değil. Bana baştan refurbished olarak satsalar ona göre alırdım ben. Ama adamlar sıfır ürün olarak satıyor bana. Uani burda bi terbiyesizlil bi aldatmaca var.

Ben iade ederdim herhalde.
İade etmicem sadece sıfır ürün göndermelerini isticem. Çünkü çoook güzel bi monitör

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı