Hepsiburada siparişi işlem görmüyor

recaii

Hectopat
Makaleler
1
Cuma günü Hepsiburada'dan görseldeki monitörü 150 TL indirimle aldım ve stok hızla bitiyordu, ben de son ürünü alabildim ama aldığımdan beri siparişim hiç işlem görmedi. İşleme alındı ve öylece bekliyor.

Screenshot_20210822-121638.png

Forumda aynı ürünü aynı fırsatla alan başka birinin ürünü dün eline ulaşmış.
Bu süre bulunduğu yere göre değişir ama benimki 2 gün geçmesine rağmen kargoya bile verilmedi

Müşteri hizmetlerini aradım, bekleyin dendi.

Sizce neden işlem görmüyor? Son ürünü alırken bir sorun oldu da bana ürün kalmadı mı?

Cuma günü saat 13'te sipariş verdim en azından hazırlama evresine geçilseydi.
Ürün tedarik ediliyor olabilir. Hepsiburada mağdur bırakmıyor, merak etme.

Ürün bulunamazsa da paranız Hepsiburada'da kalacak değil. Sizi arayıp, durumu bildirip, siparişinizi iptal edecekler. Sonrasında paranız iade olacak.

Ürün tedarik ediliyor olabilir.

Ürün yoksa da paranız Hepsiburada'da kalacak değil. Sizi arayıp durumu bildirip siparişinizi iptal edecekler. Sonrasında paranız iade olacak.

Ürün stokta yoksa ve satıldıysa üst model gönderiliyor diye biliyorum paranın iade edilmesi yanlış değil mi?
Hafta sonları çalışmıyor olabilirler.

Aldığım gün kargoya verilebilirdi.

Ürün stokta yoksa ve satıldıysa üst model gönderiliyor diye biliyorum. Paranın iade edilmesi yanlış değil mi?
Sipariş imkansız duruma geliyor ve alışveriş bozuluyor. Tüketici haklarına göre de bu şekilde. Yani yanlış değil.

Geri
Yukarı