Hepsiburada Siparişi Gözükmüyor

Pherimenium

Kilopat
Yer
Antakya/Hatay
Daha fazla  
Az önce Hepsiburada'dan elektrikli süpürge sipariş ettim. Karttan parayı çekti fakat siparişler bölümünde ettiğim sipariş gözükmüyor sistemde yoğunluktan mı olabilir? Yoksa Hepsiburada müşteri hizmetlerini mi aramalıyım?

xas.png
sdad.png

Ben de geçen sene laptopumu aldığımda aynısı başıma gelmişti. Sipariş sonrası siparişin alındığına dair mail geldi, para çekildi ama siparişleri kısmında gözükmedi. Kısa bir süre sonra düzelmişti. Merak etmeyin kısa bir süre sonra siparişiniz görünecektir. Mail geldi mi "Hepsiburada Siparişiniz" diye?

Ben de geçen sene laptopumu aldığımda aynısı başıma gelmişti. Sipariş sonrası siparişin alındığına dair mail geldi, para çekildi ama siparişleri kısmında gözükmedi. Kısa bir süre sonra düzelmişti. Merak etmeyin kısa bir süre sonra siparişiniz görünecektir. Mail geldi mi "Hepsiburada Siparişiniz" diye?
Evet gelmiş konu kilitlenebilir. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı