Hepsiburada tayal adlı satıcı güvenilir mi?

Hepsiburada sizi hiçbir konuda mağdur etmez. N11 gibi neidüğü belirsiz satıcılar yoktur orda. Herhangi bir sorunda sonuna kadar ilgileniyorlar. Tabii başka satıcıları soruşturmakta fayda var. Bir problem olacağını düşünmem açıkçası ürün ayıplı vs. değilse.

Hepsiburada sizi hiçbir konuda mağdur etmez. N11 gibi neidüğü belirsiz satıcılar yoktur orada. Herhangi bir sorunda sonuna kadar ilgileniyorlar. Tabii başka satıcıları soruşturmakta fayda var. Bir problem olacağını düşünmem açıkçası ürün ayıplı vs. değilse.

MNG Kargo olması ve biraz uzak olması beni korkuttu aslında

Hocam siz sipariş verin ve laptop kutusunu inceleyin, sıkıntı varsa iade alırlar zaten hemen.

Ayrıca siz yakın tarihte sipariş vermiştiniz zaten tecrübeniz vardır korkmanıza gerek yok.

1) Hepsiburada konusunda bir sıkıntı çıkmaz, müşteri hizmetlerine canlı destek dahil ulaşabiliyorsun ve çok ilgileniyorlar. Anneme TV hediye ederken yaşadığım bir olay.

2) Laptop olarak ne alacaksın? Kaç TL'ye o laptobu alacaksın? O paraya daha iyi laptop alınabilir mi? Bence technopat sosyalde yeni bir konu açmalısın. Bilmem kaç bin TL'ye bu laptop alınır mı? Gibisinden.

3) Ben bir bilgisayar alacağım ya da pahalı bir şey alacağım ve amazon gibi hepsiburada gibi ya da herhangi bir kendini kanıtlamış platform/satıcılardan almayacağım öyle mi? Hiç bulaşmam daha iyi.

Nasıl ki "x bilişim - y teknoloji" gibi dükkan, mağaza karışımı yerlerden herhangi bir teknolojik alet almıyorsam internet üzerinden alışveriş yaparken de satın aldığım ürünün satıcısının, ya ürün üreticisi ya da kullandığım platformun kendisi olmasına özen gösteririm.
Arkadaşların dediği gibi ürün kutusunda sıkıntı varsa ya da üründe problem varsa satın alınan platform üstüne düşeni yapar lakin ben yine de sağlıklı bulmuyorum.

1) Hepsiburada konusunda bir sıkıntı çıkmaz, müşteri hizmetlerine canlı destek dahil ulaşabiliyorsun ve çok ilgileniyorlar. Anneme TV hediye ederken yaşadığım bir olay.

2) Laptop olarak ne alacaksın? Kaç TL'ye o laptopu alacaksın? O paraya daha iyi laptop alınabilir mi? Bence Technopat sosyalde yeni bir konu açmalısın. Bilmem kaç bin TL'ye bu laptop alınır mı? Gibisinden.

3) Ben bir bilgisayar alacağım ya da pahalı bir şey alacağım ve Amazon gibi Hepsiburada gibi ya da herhangi bir kendini kanıtlamış platform/satıcılardan almayacağım öyle mi? Hiç bulaşmam daha iyi.

Aslında alacağım 15bin TL idi fakat indirim kaçırdım tatildeyim bu hafta sonu döneceğim aklımda iki tane var birine ekstra RAM alınca aynı fiyata geliyor 2.laptop ile indirimi kaçırdım için aslında mutsuzum 2 seçenek kaldı son olarak o yüzden sordum

Yeni konular

Geri
Yukarı