Hepsiburada, Teknorya satıcısı Acer Nitro 16 AN16-41 laptop değişimi yerine iade yaptı

Gelen cihazı test etmeden çok da sevinmeyin. Aynı cihazı bile geri yollayabilirler.

Ayrıca satıcı cihazları açıp test edemeyeceği için gönderilecek ürünlerin sağlamlığı konusunda pek fikirleri olmaz. Ölü piksel için değişim yapacağı 5 üründe de yine ölü piksel çıkma şansı olduğu için iade yoluna gitmiştir.

Gelen ürünü yine geri yollarsanız muhtemelen yine değişim değil iade işlemi yapılacaktır.
Hocam orası artık şans, kendisine sıfır kapalı kutu ürün yollanacak arkadaş yine testini yapıp gerekli olursa tekrar iade-değişim hakkını kullanır.

Geçmiş olsun hocam, geçte olsa musterj memnuniyeti akıllarına gelmiş.

Son durum itibariyle yeni cihaz bugün geldi, enteresan bir şekilde ilk defa paket üzerinde Penta etiketi gördüm ki kendileri Acer Türkiye ithalatçısı imiş, bana gelen cihaz Teknoryaya 13 Martta gönderilmiş etiketler duruyordu dolayısıyla satıcının iadeden dönen bir cihaz gönderme gibi bir durumu olmadığını da görmüş oldum.

Sonuç itibariyle biraz kavga gürültü oldu ama en sonunda benim istediğim noktaya gelindi, bugün cihazın Windows kurulumu yaptım, piksel testinde sıfır ölü piksel şu ana kadar gördüğüm sıkıntısız bir cihaz elime ulaşmış oldu.

Hepsiburada benim çıkarttığım gürültüden sonra sanıyorum satıcıya yeni cihazla ilgili özellikle bastırdı ki dediğim gibi direk ithalatçı firma pentadan cihaz geldi.

Geri
Yukarı