Hepsiburada laptop iade şartları nelerdir?

Bugra123ezasd

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda Hepsiburada'dan bir laptop satın aldım, laptopun normal kullanımda veya oyun oynarken ne kadar ses çıkardığını hiçbir videoda göremedim. Bu laptopu iş yerine götüreceğim için çok fazla ses olmaması gerekiyor, eğer laptop çok fazla ses çıkarıyorsa yani günlük kullanıma uygun değilse iade edebilir miyim?

Laptop modeli: Acer Predator Helios 16 i7-13700hx RTX 4060.

Merhaba. Yakın zamanda Hepsiburada'dan bir laptop satın aldım, laptopun normal kullanımda veya oyun oynarken ne kadar ses çıkardığını hiçbir videoda göremedim. Bu laptopu iş yerine götüreceğim için çok fazla ses olmaması gerekiyor, eğer laptop çok fazla ses çıkarıyorsa yani günlük kullanıma uygun değilse iade edebilir miyim?

Hocam NitroSense'den fan hızını düşürebilirsiniz.

2 hafta içinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz ama kesinlikle "ürünün sesi fazla" gibi sebepler öne sunarak iade etmeyin firma bunu servise gönderip sıkıntı yok bunda deyip işi uzatabilir. Direkt iade etmek istiyorum, ürünü beğenmedim gibi seçenekler kullanarak iade edin.

Satıcı Hepsiburada ise sorun çıkarmazlar. İçine sinmediyse iade et.

Ben 2kere aldım Hepsiburada 1.teknorya piksel hatası vardı hiç sıkıntı çıkarmadan iade aldılar.
2. de Hepsiburada kendi sattığı hiç problem çıkmadı kullanıyorum. 2 laptopta Acer Nitro 16.

Yeni konular

Geri
Yukarı