Hepsiburada ürünleri kargolamadı

Bilmiyorum maalesef dediğiniz gibi test ediyor olabilir yada iade edilen bir ürün size gönderilmiş olabilir. Size kalmış durum tamamen.
Şuan iş yerindeyim takıp deneyemiyorum akşam takıp deniyeceğim sıkıntısız çalışırsa iade etmeyi düşünmüyorum.

Ürünüm 2.kez kargoya verildi. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim . 3 gündür transferde gözüküyor.

Yalancısın @Hepsiburada kaç yıldır burdan alışveriş yapıyorum inanın bilmiyorum arayıp sordum 27 sinde kargolanmayınca 1 saat sonucunda müşteri temsilcilerine bağlandım. Ve 28 inde kargoya vereceklerini bildirdiler bakın sitesine yazdığım yazı 27 sine ait ve 29 unda bu cevabı veriyorlar. Şuan hala kargom bu aşamada yani kargoya felan verildiği yok

Dosya Ekleri

• 21D92609-5FC4-4C4F-BB75-E41B72DFCE7B.png
    74,2 KB · Görüntüleme: 72
  • BD70DA95-2273-472F-9860-5F724DC77123.png
    82,5 KB · Görüntüleme: 91
Benim ürünüm öğlen kargoya verilmiş. İstanbul içi yarın gelir mi sizce ?

Benim kargoyu 23.55 te kargolamışlar. Dahada gelmedi.
Kargom saat 16.00 da ulaştı.

Son düzenleme:
Az önce kargoya verildi monitörüm fakat Aras Kargo ile gönderildiği için biraz tedirginim çünkü özen göstermiyorlar gerçekten. Tüm siparişlerimi Hepsiexpress ile gönderdiler ama neden monitör Aras Kargo diye merak ettim açıkçası.

Düzenleme: Az önce ekran kartım geldi fakat kutusu jelatinli değildi normal mi? Ve kullanılmış veya kullanılmamış olduğunu nasıl anlarım? Anti statik poşetin içerisindeki bant açılmamıştı.

Ekran kartım: Gigabyte Nvidia GeForce RTX 2070 GAMING OC 8GB 256Bit GDDR6 Fiyatı

Son düzenleme:
Normal genelde böyle geliyor ekran kartları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…