Hepsiburada ürünleri kargolamadı

@Hepsiburada
29 Kasım 2018, perşembe kargoya verilecek dediniz, verilmedi...
3 Aralık 2018, pazartesi kargoya verilecek dediniz, verilmedi...
5 Aralık 2018, çarşamba (bugün) kargoya verilecek dediniz, verilmedi...

Talep açıyorum müşteri hizmetlerinden cevap yok 2 gündür. Aramaya çalışıyorum cevap vermediğiniz için halihazırda talep açıktır deniyor hepsiburadaya ulaşamıyorum.

sikayetvar.com'daki sikayetimde bana EN GEÇ 5 Aralık 2018 günü yani bugün kargoya verileceğini söylediniz.

Artık bu noktada ne yapmalıyım ? Sabrın taştığı noktadayız. 15 Gün oldu bir taraftan bitirme çalışmamı yapmam gerekiyor diğer taraftan aldığım diğer ram işlemci vb. parçaların iade süreleri doluyor ki daha parçaları test etmedim bile.

Bu durumda ne yapabilirim biri akıl verebilir mi ? İade etsem iadede bile sorun çıkıyor ki zarara uğrayacağım. Kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleme:
@Hepsiburada

Talep açıyorum müşteri hizmetlerinden cevap yok 2 gündür. Aramaya çalışıyorum cevap vermediğiniz için halihazırda talep açıktır deniyor hepsiburadaya ulaşamıyorum.

sikayetvar.com'daki sikayetimde bana EN GEÇ 5 Aralık 2018 günü yani bugün kargoya verileceğini söylediniz.

Artık bu noktada ne yapmalıyım ? Sabrın taştığı noktadayız.
Yaşadığınız mağduriyet yüzünden kendilerini affettirmek için çek isteyin o kadar mağdur ettiler bari bir güzellik yapsınlar :).

Yaşadığınız mağduriyet yüzünden kendilerini affettirmek için çek isteyin o kadar mağdur ettiler bari bir güzellik yapsınlar :).
Yazsalar 5-10 tl çek yazıyorlar. Zaten istesemde kendilerine ulaşamıyorum açtığım konuya cevap yazmıyorlar. Çekinde değilim söz veriyorsunuz defalarca bari tutun kardeşim. Kafayı yememek elde değil.

satın almış olduğum psu çalışıyor gibi.Gibi diyorum çünkü bilgisayarım 2 gündür sorun çıkartıyor ve sorunun kaynağını bulamadım.Bu yüzden psu yu iade etmekle etmemek arasında gidip geliyorum.Birkaç gün daha deneyeceğim.Yine sorun çıkarsa kesin bir karar vereceğim

@Hepsiburada

Artık bu noktada ne yapmalıyım ? Sabrın taştığı noktadayız. 15 Gün oldu bir taraftan bitirme çalışmamı yapmam gerekiyor diğer taraftan aldığım diğer ram işlemci vb. parçaların iade süreleri doluyor ki daha parçaları test etmedim bile.

Bu durumda ne yapabilirim biri akıl verebilir mi ? İade etsem iadede bile sorun çıkıyor ki zarara uğrayacağım. Kafayı yemek üzereyim.

Ben de aynı durumdaydım. Güç kaynağım gelmediğinden komponentleri test edemedim. SSD'im halen gelmedi. Aksiyon olarak ikinci bir güç kaynağı almak zorunda kaldım. Bu şekilde test ettim, şimdi ilk güç kaynağı nihayet geldi onun iadesi ile uğraşıyorum. SSD gelmemesi nedeniyle arşiv amaçlı aldığım mekanik diske kurmak zorunda kaldım Windows'u.

Size geçici çözüm olarak önerebileceğim şey, eğer tanıdığınız biri varsa, uyan komponentleri onun PC'sinde deneyin, kutuları açarken de videoya çekin. Firmalarda çirkeflik diz boyu. Bir üyeyi dolandırıcılıkla suçladılar falan....

Ben de aynı durumdaydım. Güç kaynağım gelmediğinden komponentleri test edemedim. SSD'im halen gelmedi. Aksiyon olarak ikinci bir güç kaynağı almak zorunda kaldım. Bu şekilde test ettim, şimdi ilk güç kaynağı nihayet geldi onun iadesi ile uğraşıyorum. SSD gelmemesi nedeniyle arşiv amaçlı aldığım mekanik diske kurmak zorunda kaldım Windows'u.

Size geçici çözüm olarak önerebileceğim şey, eğer tanıdığınız biri varsa, uyan komponentleri onun PC'sinde deneyin, kutuları açarken de videoya çekin. Firmalarda çirkeflik diz boyu. Bir üyeyi dolandırıcılıkla suçladılar falan....
Twitter , sikayet.var, hepsiburadanın kendi sitesi ve telefonlarıyla defalarca aramam sonucu beni arayıp ürünün stoklarında olmadığından dolayı 1 hafta daha beklemem gerektiğini belirttiler. Madem stoklarınızda yok neden satıyorsunuz orası ayrı konu tabii.

Hepsiburadadan sadece işlemci ve anakart aldım. İşlemcinin de görünürde bir sıkıntısı yok stok fanın termal macununda garip siyah toz vardı 1-2 tane ama redditde bu durumun normal olduğunu okudum.

Son 1 hafta daha bekleyip durumu belirteceğim.

Muhteşem Cuma ile aldığım tüm ürünler elime ulaştı . Sorunsuz diyemeyiz baya sancılı oldu baya bekledik ama elimize gelmeyi başardı ürünler kullanıyoruz şuanda sorun yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı