Hepsiburada ürünleri kargolamadı

Benim ekran kartım bugün geldi. İlk kez ekran kartı taktım ve 2 buçuk saatimi falan aldı gerçekten, bir kaç kere oturtamadım, bir kaç kere vida sıkıntıları. Tam diyordum her şey tamam taktım her şeyi klavye fare falan sonra kablolar oturmadı bir daha söküp taktım öyle garip şeyler geldi başıma. Daha test falan yapmadım oyunlarda yapınca atarım.

Ürünüm 2.kez kargoya verildi. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim . 3 gündür transferde gözüküyor.

Banada kargoya verildiğine dair mail geldi ama normalde gelmesi gereken aras kargodan takip mesajı gelmedi. Hepsiburada sipariş kargo takibinden baktığım zaman kargo takipi var ve kontrol ediyorum yaklaşık 52 saattir istanbul içi dolaşıp duruyor bir hb transfer e gidiyor sonra ikitelli transfer oradan çıkıyor hb depoya gidiyor anlamadım sizde de böyle durum var mı?

Beklediğim psu sonunda bugün elime ulaştı.Ürün kutusundan hiç çıkartılmamış ve kullanılmamış gibi duruyor.Umarım denedikten sonra da sağlamlığını ve çalıştığını bir kez daha onaylarım.

Persembe gunu verilmesi gereken anakartim bugune ertelendi. Bugun de carsambaya... Sürekli özür dilenip duruyor ama icraat yok. Musteri hizmetleri ile iletisime gectigimde robot gibi "özür dileriz kargoya verilecektir."seklinde cevaplar veriliyor. Carsamba gunude yine ozur dileyip ertelerler artik. Bu tarz verilen vaatlerin tutulmamasi durumunda firmalara agir cezalar veren yasalar sart. Forum geciken urun kullanilmis urun vb.konularla doldu.

Persembe gunu verilmesi gereken anakartim bugune ertelendi. Bugun de carsambaya... Sürekli özür dilenip duruyor ama icraat yok. Musteri hizmetleri ile iletisime gectigimde robot gibi "özür dileriz kargoya verilecektir."seklinde cevaplar veriliyor. Carsamba gunude yine ozur dileyip ertelerler artik. Bu tarz verilen vaatlerin tutulmamasi durumunda firmalara agir cezalar veren yasalar sart. Forum geciken urun kullanilmis urun vb.konularla doldu.

siz ne almıştınız acaba benim monitör de aynı durumda @sneaks

orayı kaçırmışım kusuruma bakmayın. Bence ellerinde olmayan malları sattılar gönderemiyorlar tedarikçi bekleyip oyalıyorlar bu kadar kargo işlem merkezi sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.
13. günün ortasında benim monitör geldi arkadaşlar bundan sonra hepsiburada ya güvenmeyeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı