Hepsiburada ürünü 10 gündür kargoya vermiyor

Piyasa fiyatından 150-200 TL ucuzdu evet ama en azından 11 gün bekletmek yerine söyleseler fiyatlar yükselme den bakardık. Şimdi iptal etsek 3-5 gün onu bekleyeceğiz bir de üzerine fazla para verip aynı ürünü alacağız hakikaten rezillik, müşteri memnuniyeti artık önemli değil herhalde.

Şuan kargolarda yaşanan yoğunluk nedeniyle kargo şirketleri ürünleri kabul etmiyor. Burada birisi suçluysa o da böyle bir yoğunluk olacağını bilmelerine rağmen yeteri kadar eleman almayan kargo şirketleri. Bu mağduriyeti inanın bir tek siz yaşamıyorsunuz. :)

Siparişlerinizde herhangi bir ilerleme var mı? Benimki 5 Aralık'ta kargoya verilmişti 4 gündür aynı ekranda duruyor. Hala depoda olduğunu düşünüyorum 4 gündür İstanbul'a geliyor olamaz herhalde.

1575913136655.png

Nerede bulunuyorsunuz? @Xeon

Bende demin sipariş vermiştim baktım teslim tarihi 20 Aralık diyor. Acil değil ama umarım o kadar bekletmez. Black Friday saçmalığı biteli çok oldu yoğunluk hala bitmemiş.

Nerede bulunuyorsunuz? @Xeon

Bende demin sipariş vermiştim baktım teslim tarihi 20 Aralık diyor. Acil değil ama umarım o kadar bekletmez. Black Friday saçmalığı biteli çok oldu yoğunluk hala bitmemiş.
İstanbul'da yaşıyorum. İlçe belirtmeme gerek yok zira Hepsiburada direkt İstanbul geneline HepsiJet ile teslim ediyor.

Dağıtım birimine ulaştı bildirimini aldım sonunda. Yarın teslim ederler umarım. (HepsiJet pazar günleri de çalışıyordu en son)
Dağıtım birimine ulaştı bildirimini aldım sonunda. Yarın teslim ederler umarım. (HepsiJet pazar günleri de çalışıyordu en son)
Cidden şaka gibi. Düne kadar "İlçe dağıtım birimine ulaştı" diyordu şu an tekrardan "Hb Depo" yazıyor.

1576503985027.png

Son düzenleme:
22 Kasım'da verdiğim sipariş hala ne elime ulaştı ne kargoya verildi. Tamamen rezillik hala sabredin falan diyen arkadaşlar var mı çok merak ediyorum gerçekten. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı