Hepsiburada ürünü kargoya vermedi

HepsiJET ile geliyor ama. Kesin adam üşendi. Sağolsun tüm gün evde bekletti, şimdi evine gitmiş pijamalarını çekmiştir.
Aynısı başıma klavye aldığımda geldi, klavyeyi aldım 4 gün oldu gelmedi o gün Aras kargo ile dağıtıma çıktı bütün gün bekledim akşama kadar gelmedi girdim bi baktım “dağıtım gün içerisinde yapılamadı” yazıyor, sinir oldum🤬 ertesi gün saat 15.00 gibi geldi, şimdi çok memnunum klavyeden, bu arada bir şey almıştım Hepsijet ile geliyordu içime bir kurt düştü şimdi inşaallah zamanında gelir😥

Aynısı başıma klavye aldığımda geldi, klavyeyi aldım 4 gün oldu gelmedi o gün Aras kargo ile dağıtıma çıktı bütün gün bekledim akşama kadar gelmedi girdim bi baktım “dağıtım gün içerisinde yapılamadı” yazıyor, sinir oldum🤬 ertesi gün saat 15.00 gibi geldi, şimdi çok memnunum klavyeden, bu arada bir şey almıştım Hepsijet ile geliyordu içime bir kurt düştü şimdi inşaallah zamanında gelir😥
Aras Kargo bir tek benim evimin orada düzgün çalışıyor sanırım :D Herkes şikayetçi ama ben Aras ile gelsin diye dua ediyorum 😆

Aras Kargo bir tek benim evimin orada düzgün çalışıyor sanırım :D Herkes şikayetçi ama ben Aras ile gelsin diye dua ediyorum 😆
Aras bana da kapının önüne kadar getiriyor hatta müstakil olmasına rağmen zile basıyor bağırmadan, ama işte birazcık yavaş çalışıyor😥 o da olsun artık😁
Pazartesi günü Hepsiburada satıcısından sipariş ettiğim şey az önce Hepsijet ile geldi, temassız teslim aldım, kod ile çalışıyorlar, paketlemeleri iyiydi memnun kaldım, bir kargom daha vardı o Aras ile geliyor ama daha ulaşmadı, şu an dağıtımda gösteriyor😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı