Hepsiburada ürünün kargoya verilme tarihini erteliyor

Erdem_Akdogan

Femtopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden bir şey satın aldım ama satıcı Hepsiburada değil. Epa Teknoloji idi. Dün satın aldım, en geç 16 Eylül Salı kargoda diyordu. Şimdi ise 17 Eylül kargoda diyorlar bu böyle gittikçe uzarsa ne yapcağım? Ürünüm sizce ne zaman gelir? Değişmesi normal mi? Aranızda Hepsiburada olmayan satıcıdan alışveriş yapan var mı?
Bir sorun yaşadınız mı?

Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden bir şey satın aldım ama satıcı Hepsiburada değil. Epa Teknoloji idi. Dün satın aldım, en geç 16 Eylül Salı kargoda diyordu. Şimdi ise 17 Eylül kargoda diyorlar bu böyle gittikçe uzarsa ne yapcağım? Ürünüm sizce ne zaman gelir? Değişmesi normal mi? Aranızda Hepsiburada olmayan satıcıdan alışveriş yapan var mı?
Bir sorun yaşadınız mı?
Satıcının işi vardır aceleye gerek yok bence. 1 Hafta içerisinde ürün elinize ulaşır.

Ben de daha önce yaptım 3 ertelediler sonraki gün hemnkargoya verildi hem bana ulaştı ürün. Kargo takip numarasından kargonuzun son durumunu sık sık takip edin. Ürün ayak üstü bakılayacak bir şeyse kargocu kargoyu kapınıza getirdiği vakit bir dakika bekletin ve ürünü yanında açın değiştirilmiş ya da sorunlu ürün gelirse kargo elemanına durum tespit tutanağı tutturun ardından ürünü geri verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı