Hepsiburada ürünün kargoya verilmemesi

ykH8eqLN

Decipat
Merhabalar, 06.05.2020 tarihinde sipariş verdiğim sipariş 20.05.2020 tarihi itibariyle hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Ürünü Hepsiburada'da bulunan satıcılardan birinden aldım. Elbet gelir ama şu zamana kadar Hepsiburada'dan toplam birkaç bin liralık alışveriş yapmışımdır. Hiçbir zaman bu kadar uzamamıştı. Muhtemelen stoğunda yok satıcının öyle tahmin ediyorum. Bir de virüs girince tabii... Sizler ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gittigidiyor'dan çanta aldım en son kargoya veriliş süresi geçince satıcıya mesaj attım ertesi gün kargoya verildi sizde bir deneyin derim.

Satıcı ile iletişime geçerseniz daha net bir cevap alabilirsiniz.
Ben gittigidiyor'dan çanta aldım en son kargoya veriliş süresi geçince satıcıya mesaj attım ertesi gün kargoya verildi sizde bir deneyin derim.
Satıcı ile iletişime geçme şansım yok galiba Hepsiburada'da. Gittigidiyor'daki gibi mesaj atma özelliği yok. Müşteri hizmetlerini aradım ama açan olmadı. 15 dakika müzik dinledim.

Şuan tüm sitelerde ve kargolarda ciddi sorunlar var. Kayseri deki firmanın Kayseri deki müşterisine yolladığı kargo Amasya'daki bana geliyor ??? Ancak ürünün satıcısı ile görüşmeniz gerekmekte. Bukadar gecikme normal değil.
Satıcı ile iletişime geçme şansım yok galiba Hepsiburada'da. Gittigidiyor'daki gibi mesaj atma özelliği yok. Müşteri hizmetlerini aradım ama açan olmadı. 15 dakika müzik dinledim.

Satıcı firmanın ismini internette arayarak yada profiline giderek iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı