Gearbest ürünün kargoya verilmemesi

Zgen

Kilopat
Daha fazla  
7 Kasım'da gearbest üzerinden mi band 2 siparişi verdim. Arkadaşım da benden 1 gün sonra sipariş verdi. Onun kargosu şu an Türkiye gümrüğünde ama benim kargom hâlâ kargo şirketinin merkezinin bulunduğu Hollanda'ya varmadı bile. Sebebi nedir ve ne yapmam gerekiyor? Satıcıya nasıl mesaj atabilirim?

Sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir.

Konu kilitlenmeden gearbest üzerinde yaptığın alışverişi değerlendirir misin? Sorunsuz alışveriş yapılır mı? Nelere dikkat etmek gerekir?

Konu kilitlenmeden gearbest üzerinde yaptığın alışverişi değerlendirir misin? Sorunsuz alışveriş yapılır mı? Nelere dikkat etmek gerekir?
Pek bir sorun olmadı aslında. Tek sorun şu oldu; arkadaşımın kargosu bugün PTT şubesine ulaştı. Kargoyu teslim almaya gittiğimizde kargoyu teslim almak için 18 yaş sınırı olduğunu belirtti, çok şaşırdım. İlk kez duydum çünkü. Kargoyu başka bir yere yönlendirmek istedik, aynı kadın kargonun şubede kalacağını ve ancak 1. Dereceden akrabaların kargoyu teslim alabileceklerini belirtti. Çok kafama takıldı. Şehir dışında yaşayan birisi olsa yine aileyi getirmek mı gerekecek? Çok saçma.. Size tavsiyem PTT kargo ile uğraşmayın. Dediğim gibi bunun dışında ürünü sorunsuz sipariş edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise kargo takibi. Takipsiz kargo ile bir şey almayın asla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı