Hepsiburada üzerinden aldığım RAM sahte çıktı

Sizinki büyük ihtimal orijinal. Yine de içinizde şüphe varsa benim gibi desteğe yazabilirsiniz, yardımcı oluyorlar ancak dediğim gibi sizinki güzel bir alışveriş olmuş, N11'den şüphelenirim genelde ama satıcısı güvenilir olunca bir problem kalmıyor.

Anlıyorum, bile bile mi yapıyorlar acaba yanlış ürün gönderimi konusunda. İlginç bir durum.

@EgeN7 Kutusunu attım, sadece içindeki kitapçık ve faturası duruyor, lazım mı onlar?

@EgeN7 Kutusunu attım, sadece içindeki kitapçık ve faturası duruyor, lazım mı onlar?

Bana Ram'in her yerini güzelce, keskin, net şekilde fotoğraflayıp gönderin demişti oradaki temsilci mühendis. Ambalajını da çekin demişti ancak çok problem olmaz. Ram'in şekline, üstündeki numaralara bakıyorlar doğrulamak için. Kitapçık ve faturaya istemeyecekler büyük ihtimal. Aldığım yeri, detaylarını vb. sordular bir de.

Buradan her şeyi doğru girip İngilizce olarak sorunu açıklayınca 1-2 gün içinde geri dönüş yapıldı. Maksimum 2 gün sonra geri dönüş yapılıyormuş zaten genelde.

Ucuz etin yahnisi yenmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığınız okuyunca işkillendim geçen yıl aynı satıcıdan aynı ürünü aldım. Slottan çıkarıp ürünü inceledim sahte şüphem var ama diğer yandan düşünüyorum bu RAM 1 yıldır banamısın demedi. Stres testi yaptım gık demedi. Memtest64'ten geçirdim tüm bloklar sıkıntısız. Tüm özellikleri ve değerleri karşılıyor. Eğer sahte ise sahte olması sıkıntı değil diye düşünmeye başladım. Orijinalinde Çinli yapmış bunu da Çinli yapmış belki bunu fabrikada yapan adam gitmiş evinde yapmış sonuç aynı performans

Geçmiş olsun hocam son durum nedir?

Geçmiş olsun hocam son durum nedir?
Ürünü satıcıya geri gönderdim, para iadesi yapıldı. Satıcı herhangi bir yorum yapmadı, Hepsiburada ise ürün sahte olmamalı dedi. "Orijinaldir o orijinal" diye geçiştirdi.

Ben de bekletmeden normal şekilde 14 günlük süre içerisinde iade ettim.

Son düzenleme:
3 sene olmuş, vay be. Benim aldığım iyi durumda. Sahte olabilir de olmayabilir de çok da umurumda değil. Canavar gibi gidiyor 3 senedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…