Hepsiburada üzerinden alınan HDD, PSU'yu yaktı

Aşağıda ki görselde olduğu gibi PSU ya kısa devre yaptırın. Kısa devre boyunca PSU fanları çalışıyorsa nispeten bir sorun olmadığını söyleyebiliriz. %100 sorun yok denemez ama bir testtir sonuçta.
xxxxxxxx.jpg

Arkadaşlar HDD'yi bir arkadaşımın bilgisayarına almıştık.

Hocam orada saniyede 3GB diyor böyle HDD mi varmış varsa yakması normal geldi doğrusu çünkü saniyede 3GB çoğu SSD de bile yok.

Bilmiyorum hocam HDD'yi arkadaşım için almıştık daha dün sorunsuz çalışan bilgisayar bugün çalışmıyor HDD'yi taktığımız gibi bilgisayar yeniden başlattı kendini ve görüntü gelmedi.

Satıcı kendisi bir kutu ayarlar onu bilemem de normalde sıfır HDD statik poşet içinde kutusu yok diye biliyorum.

Kutu kalsın tamamda bu ürün 0 olarak satılıyor ama elimize gelen ürün eski bir HDD'nin yenilenmiş versiyonu sanırım.

Arkadaşlar HDD'yi bir arkadaşımın bilgisayarına almıştık.

Bilmiyorum hocam HDD'yi arkadaşım için almıştık daha dün sorunsuz çalışan bilgisayar bugün çalışmıyor HDD'yi taktığımız gibi bilgisayar yeniden başlattı kendini ve görüntü gelmedi.

Kutu kalsın tamamda bu ürün 0 olarak satılıyor ama elimize gelen ürün eski bir HDD'nin yenilenmiş versiyonu sanırım.

Hocam revize diskler satılıyor evet çok ucuza gidiyorlar böyle sorunlar olabilir aldığınız linki atar mısınız belki yenilenmiş yazıyordur görmemişsinizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı