Hepsiburada üzerinden Orijinal DualSense alınır mı?

Fark yok ikisi de aynı. Piyasada zaten ya Sony Garantili ya da Ithalatçı garantili bulursun.

Biraz fazla verip TR Sony garantili olması daha mantıklı olur.

benim attığım yurtdışı garantili mi oluyor attığınız linkte n11 yölendirdi bu tr garatili mi ?

Benim attığım yurt dışı garantili mi oluyor attığınız linkte N11 yölendirdi bu TR garatili mi?

1300 TL'lik mediamarktaki TR garantili olması lazım onun dışında diğerleri de aynı Eurasia garantili.

Benim hatammış o site direkt sayfaları listelemiş şimdi gördüm arada 150 tl oynuyor olmazsa riske atmayıp mediamarkt, teknosa veya vatandan alabilirim
Hepsiburada ve N11'deki satıcıların bir çoğu isimi bilinmeyen satıcılar. Muhtemelen Days of Play'de 1000TL'ye düştüğünde satın alıp 1100-1200TL'lerden satıyorlar. Hazır alıyorken biraz fazla verip şehirinizdeki Sony Yetkili Satıcılar veya Mediamarkt gibi yerlerden almanızı tavsiye ediyorum.

Satıcı Hepsiburada olduğu için güvenle satın alabilirsin. Garanti olayına gelirsek ithalatçı garanti riskli pek önermiyorum eurasi garantili alabilirsin. Ayrıca bildiğim kadarıyla Sony'nin Türkiye'de yetkili servisi yok yani hepsi Avrupa'ya gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı