Hepsiburada üzerinden Xbox SX alınır mı?

Acnalogia

Centipat
Selamlar öncelikle başlıkta belirttiğim gibi Hepsiburada üzerinden alınır mı? Nedenine gelirsek çeşitli satıcıların satması ve ürünün bozulma durumunda sıkıntı yaşamamak adına.

Önceliği Amazon TR'den yana kullanırdım. Sıkıntı çıkması durumunda en sağlam firma onlar. 1 ay içinde iade etme hakkınız da var. Kısaca Amazon bir yana, diğer alışveriş siteleri bir yana denebilir. Amazon hariç hepsi aynı. Fakat sıkıntı çıkması durumunda yardımcı olacaklardır.

Orjinal ürün aldıktan sonra cihazın bozulma durumunda işiniz Microsoft ile. Yani sıkıntı olmaz.

Önceliği Amazon TR'den yana kullanırdım. Sıkıntı çıkması durumunda en sağlam firma onlar. 1 ay içinde iade etme hakkınız da var. Kısaca Amazon bir yana, diğer alışveriş siteleri bir yana denebilir. Amazon hariç hepsi aynı. Fakat sıkıntı çıkması durumunda yardımcı olacaklardır.

Kesinlikle katılıyorum 1 senedir Amazon'dan alışveriş yapıyorum ve müşteri olarak değerli hissetmemi sağlıyorlar.

Ürünün bozulma durumunda satıcı değil, distrübitör garanti ilgilenir. Satıcının olayı, üründen cayma hakkınızı kullanırken sıkıntı yaratıp yaratmayacağıdır ki satıcı yardımcı olmasa bile, E-Ticaret siteleri müşteri memnuniyeti için kendileri ürünü alıp incelemeye sokup iade yapabilmektedir. Tabii bu süre satıcının yapacağından biraz daha uzun sürebilir. Sözümü bitirmeden fiyat farkı yoksa Amazon üzerinden satın almanızı önereceğim. Özellikle teknolojik aletler konusunda diğer firmalara göre bir adım daha önde yardımcı olmaktadırlar.

Kesinlikle katılıyorum 1 senedir Amazon'dan alışveriş yapıyorum ve müşteri olarak değerli hissetmemi sağlıyorlar.
Gönül rahatlığı ile beğenmediğimiz ürünleri 1 ay içerisinde iade etmek ve ne için iade ettiğimizin önemli olmaması mükkemmel bir şey. İade almama gibi durumları olmuyor. Diğer firmalar gibi iade almamak için rezilce davranışlar sergilemiyorlar. 15 gündür kullandığım bir ürünü iade edeceğim şimdi. Sorun çıkmayacağından eminim. İşte bu güveni müşteriye vermeleri çok önemli bir olay.

Gönül rahatlığı ile beğenmediğimiz ürünleri 1 ay içerisinde iade etmek ve ne için iade ettiğimizin önemli olmaması mükkemmel bir şey. İade almama gibi durumları olmuyor. Diğer firmalar gibi iade almamak için rezilce davranışlar sergilemiyorlar. 15 gündür kullandığım bir ürünü iade edeceğim şimdi. Sorun çıkmayacağından eminim. İşte bu güveni müşteriye vermeleri çok önemli bir olay.

Kesinlikle öyle kargo geciktiği için Prime ücretimi iade ettiler anında ama insanlar bu durumu suistimal etmemesi gerekiyor örneğin bir ayakkabı alıp 25 gün giyip ertesi gün istemiyorum deyip iade etmesi gibi durumlarda şirketin Türkiye de uyguladığı politikası değişebilir ve iade şartları daha katı bir hal alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı