Hepsiburada ve kargo sorunu

Benim kargom da 2 haftadır İstanbul Arnavutköy şubesinde kalmış olarak gözüküyor. Tahmini teslim günü 13 Aralık, bakalım cidden teslim edilecek mi.

Son düzenleme:
hepsiburada'nın yüzünde 15 gün iade geçti, 4 aralık teslim edilecekti rağmen hala tık yok.
Maalesef bana da aynısı oldu. Umarım ürünler sorunsuz çıkar.
Teslim tarihinden itibarendir o 15 gün.
Belki arkadaş da benim gibi başka ürünler aldıysa onu diyordur. Mesela ben sistem topladım bileşenleri ayrı aldım ekran kartının iade süresi geçti. :(

Ben artık dayanamadım bu eziyete, şikayet var'a şikayet kaydı oluşturdum. Çünkü dalga geçer gibi halen 30 Kasım'da kargoya verileceği yazıyor sipariş sayfamda. Kargoya bile teslim edilmedi henüz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak gerçek bir eziyet ve ulaştığınızda da zaten yardımcı olamıyorlar, sadece talebinizi aldık diyorlar.

Ben artık dayanamadım bu eziyete, şikayet var'a şikayet kaydı oluşturdum. Çünkü dalga geçer gibi halen 30 Kasım'da kargoya verileceği yazıyor sipariş sayfamda. Kargoya bile teslim edilmedi henüz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak gerçek bir eziyet ve ulaştığınızda da zaten yardımcı olamıyorlar, sadece talebinizi aldık diyorlar.

Şikayet vardan ziyade cimer,thh gibi yerlere şikayet etmek gerekiyor.

Benimde dün teslim edildi 23 kasımda sipariş vermiştim ama kargo kaç günde gelir onu da Allah bilir.
Aman ne güzel kargoya verildi dedik, 20 Aralık tarihine kadar teslim edilecekmiş. 😂

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı