Hepsiburada vs. Trendyol

Arkadaşım Trendyol'dan Logitech kulaklık almıştı modelini tam bilmiyorum ama pahalı bir şeydi kargo eline geldi ve kulaklık bozuk çıktı gönderdi geri kulaklığı 15gündür falan bekliyor benim de 1yıl kullandığım Arctis 7 kulaklık vardı kuzenim sağ olsun kırdı SteelSeries ile konuştum hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler daha sonra amazona yazdım yardımcı olabilir misiniz diye adamlar direkt siz hiç garantiyle falan uğraşmayın bize gönderin biz (güncel fiyatını) size gönderelim dediler iyi tamam dedim kulaklığın orijinal kutusu falanda yoktu bu arada verdim kargoya verdikten 3gün sonra para hesabıma ulaşmıştı o günden beri sürekli Amazon'dan alışveriş yapıyorum saçma sapan Trendyol'dan falan alışveriş yapmayı asla önermiyorum Trendyol'da 2500TL olan ürün Amazon'da 3000TL ise yine gidip Amazon'dan alırım adamlar müşteriyi kendine bağlamayı çok iyi biliyorlar.

Hepsiburada daha iyi bana göre. Hızlı teslimat sıkıntısız ürün. Trendyol öyle değil, çok talep olunca bazen sıkıntı çıkıyor, farklı ürün gönderiyorlar o yüzden Hepsiburada. Ama birkaç TL daha fazla ödüyorum Hepsiburada'nın ürünlerine.

Hepsiburada. Sadece trendyol çok fazla reklam veriyor alacağım ürün eğer çok uygunayse trendyoldan alıyorum. Akşam saatlerinde ürün almıştım hepsijetle ertesi gün kapımdaydı daha ne olsun.

Bence Trendyol kargo bakımından daha iyi. Express her yere getiriyor ama ne zaman Hepsiburada'dan alsam Aras Kargo ile yolluyor.

@just chillin evet aynen öyle. 2 hafta öncesi 5,6 ürün sipariş ettim hepsini Aras Kargo'ya verdi. Aras Kargo yavaşlığıyla biliniyor ve özellikle benim bulunduğum mahalleye dağıtıma çıkarmıyor.

Son düzenleme:
Bence Trendyol kargo bakımından daha iyi. Express her yere getiriyor ama ne zaman Hepsiburada'dan alsam Aras Kargo ile yolluyor.

@just chillin evet aynen öyle. 2 hafta öncesi 5,6 ürün sipariş ettim hepsini Aras Kargo'ya verdi. Aras Kargo yavaşlığıyla biliniyor ve özellikle benim bulunduğum mahalleye dağıtıma çıkarmıyor.
"Bence Trendyol kargo bakımından daha iyi" yazan cümlenize ithafen düşünme emojisi atmıştım. Yaklaşık 3 aydır Trendyol'da alışveriş yapıyordum ama Hepsiburada ile arasında kaldım son zamanlarda ondan.

Hepsiburada'nın kendi satıcısından alırsanız kendi kargosu ile geliyor ve kesinlikle kargo konusunda Hepsiburada daha bu konuda. Trendyol sadece daha fazla reklam ve indirim verebiliyor.

Geri
Yukarı