Hepsiburada Xiaomi Redmi Airdots alınır mı?

Hocam bende var. Satın almaya değer. Sizi pişman etmez. 100 TL'ye TWS kulaklık daha ne olsun. Ancak orijinalliğinden şüphe ediyorsanız yarın A101'e geliyor 130 TL'den sanırım. Onu alabilirsiniz.

Arkadaşlar ben Bluetooth kulaklık alacağım. Aklımda Xiaomi Redmi Airdots var. Şu an Xiaomi'nin sitesinde stok yok. Bende diğer sitelerden baktım ve en iyisini aşağıdaki linkten buldum. Sizce bu gerçek midir? Almaya değer mi?
Link https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM[/URL]

Merhaba Hepsiburada'dan aldınızmı bayağı zaman geçmiş ama ben de aynı satıcıdan sipariş verdim eğer ürünü linkteki satıcıdan aldıysanız sahte çıktı mı?

Merhaba Hepsiburada'dan aldınızmı bayağı zaman geçmiş ama ben de aynı satıcıdan sipariş verdim eğer ürünü linkteki satıcıdan aldıysanız sahte çıktı mı?

Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı ürünü aldım. İnternette yaptığım araştırmalara göre satıcı Hepsiburada olmayan ürünler sahte çıkabiliyormuş, aynı şekilde Trendyol üzerinden alınan ürünlerde de. Dediğim gibi Hepsiburada satıcılı ürünü kullanıyorum. Yüksek ihtimalle linkteki satıcıdan alsaydım sahte çıkacaktı. Size önerim Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı kulaklığı almanız yönünde.

Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı ürünü aldım. İnternette yaptığım araştırmalara göre satıcı Hepsiburada olmayan ürünler sahte çıkabiliyormuş, aynı şekilde Trendyol üzerinden alınan ürünlerde de. Dediğim gibi Hepsiburada satıcılı ürünü kullanıyorum. Yüksek ihtimalle linkteki satıcıdan alsaydım sahte çıkacaktı. Size önerim Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı kulaklığı almanız yönünde.

Cevabınız için teşekkürler sahte ürün çıkarsa iade edeceğim. Kargoya verilmiş iptal edemiyorum :)

Cevabınız için teşekkürler sahte ürün çıkarsa iade edeceğim. Kargoya verilmiş iptal edemiyorum :)

Hocam silikonun altında ID yazıyormuş sanırım. Onu kontrol edip sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bende az önce internette okudum.

Yeni konular

Geri
Yukarı