Hepsiburada Xiaomi Redmi Airdots Orijinal mi?

The_1

Hectopat
Makaleler
1
Bugün Hepsiburada'dan Xiaomi Redmi Airdots aldım. Satıcısı da Hepsiburada. Replika çıkar mı?
Ürünün linki bu

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle çıkmaz ama gelince içini açıp bazı ayrıntılarına bakmadan da bilemezsiniz. O ayrıntıları Xiaomi forumlarında paylaşıyorlardı.

Bugün Hepsiburada'dan Xiaomi Redmi Airdots aldım. Satıcısı da Hepsiburada. Replika çıkar mı?
Ürünün linki bu

Ürün bugün elime ulaştı, orjinal. Fakat açıklamada atladığım bir yer var, şarj kablosu gönderilmiyormuş, yerni alacağım. Ses kalitesi baya tatmin edici bu arada. Kulağına uygun silikonu takman önemli ses kalitesi için

Ürün bugün elime ulaştı, orjinal. Fakat açıklamada atladığım bir yer var, şarj kablosu gönderilmiyormuş, yerni alacağım. Ses kalitesi baya tatmin edici bu arada. Kulağına uygun silikonu takman önemli ses kalitesi için
Ürün sana kaç günde geldi?

Ürün sana kaç günde geldi?
21 aralıkta sipariş verdim bugün geldi. Fazla erken geldi ben de şaşırdım. Ürünü almadan önce orjinallik videolarını izlemiştim ve bu ürün orjinal. Fakat ürünü ilk kullandığımda senkron sorunu vardı, çok kesiliyordu kullanamıyordum. Reset işlemi yapınca sorun çözülüyor sanırım çoğu AirDots'da olan bir sorun. Şu an telefonu odada bırakıp salona bile gitsem sorunsuz çalışıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı