Hepsiburada yanlış ürün yolladı

Arkadaşlar bazen acımasız olabiliyoruz gibi geliyor. Yapılan büyük hatayı savunmuyorum ancak karşı tarafın da bir insan olduğunu ve hata yapabileceğini unutuyoruz sanki. Zaten iade talebi oluşturulmuş ve gereken yapılacaktır. Bu tür durumlarda elimizin güçlenmesi adına gelen ürünleri paketlerinden çıkarırken video çekmemiz büyük önem arz etmektedir.​

Arkadaşlar bazen acımasız olabiliyoruz gibi geliyor. Yapılan büyük hatayı savunmuyorum ancak karşı tarafında bir insan olduğunu ve hata yapabileceğini unutuyoruz sanki. Zaten iade talebi oluşturulmuş ve gereken yapılacaktır. Bu tür durumlarda elimizin güçlenmesi adına gelen ürünleri paketlerinden çıkarırken video çekmemiz büyük önem arz etmektedir.​
Ben video çekmedim bir sıkıntı oluşur mu?

O zaman kolayca iade edip istediğin ürünü geri alabilirsin.
Peki satıcı firmayla görüşmeli miyim sadece sormak amacıyla.

Hocam fatura falan her şey var. Kanıtım da var. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.

Gelen kargonun içinde ekran kartı yerine başka bir şey geldiğini kanıtlayabiliyorsan sorun yok. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi değilse ve kötü niyetliyse, "Ben ekran kartı gönderdim ama alan kişi(siz) bana başka bir şey gönderdi diye iftira atıyor" diyebilir.
Yani kısacası kargo poşetini açarken videoya çekmediyseniz ve satıcı dolandırıcıysa davalık olabilirsiniz.
Gerçekten yanlışlık olduysa da satıcı direkt iade alır ya da doğrusunu gönderir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı