Çözüldü Hepsiburada'da adrese girilen numarada ürün bilgisi gözükür mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kargo şirketinde gönderimi hazırlayan arkadaşların insiyatifine kalıyor aslında, çoğu da üşendiği için yazmıyor. 🙂 İçeriğin görünmesi gereken bir durum varsa satıcınızla görüşüp kargo birimine talepte bulunmasını isteyebilirsin.

Merhaba, satın alınan ürün bilgisi adrese girdiğim telefon numarasına giden SMS'te veya kargo takipte gözükür mü?

SMS içinde genelde bir link olur ve buna tıkladığında sizi doğrudan kargo takip veya siparişler sayfasına atar.
Eğer siparişler sayfasına atarsa görünür ama kargo takip sayfasına atarsa görünmez.
Benim hatırladığım kadarıyla siparişler sayfasına atıyor yani görünme ihtimali yüksek.

Genelde kargo takip için atılan SMS'lerde ürünün ne olduğu yazmaz. Kargo takip sitesinde de yazmaz.

Kargo şirketinde gönderimi hazırlayan arkadaşların insiyatifine kalıyor aslında, çoğu da üşendiği için yazmıyor. 🙂 İçeriğin görünmesi gereken bir durum varsa satıcınızla görüşüp kargo birimine talepte bulunmasını isteyebilirsin.

SMS içinde genelde bir link olur ve buna tıkladığında sizi doğrudan kargo takip veya siparişler sayfasına atar.
Eğer siparişler sayfasına atarsa görünür ama kargo takip sayfasına atarsa görünmez.
Benim hatırladığım kadarıyla siparişler sayfasına atıyor yani görünme ihtimali yüksek.
Teşekkür ederim, kurban bayramınız mübarek olsun bu arada.

Hiç riske atmayıp adresi yeniden kendi telefon numaram ile ekledim. Tekrardan teşekkürler.

Teşekkür ederim, kurban bayramınız mübarek olsun bu arada.

Hiç riske atmayıp adresi yeniden kendi telefon numaram ile ekledim. Tekrardan teşekkürler.
Sizin de bayramınız mübarek olsun. Zaten eklemeseniz bile SMS bilgisi ile kargoya verilen ürünün ne olduğu karşı tarafa iletilmiyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı