Hepsiburada'da Alınan 2 Ürün 1 Kargodan mı Gelir?

xandebinho

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada sitesinden kendilerinden gün içinde iki ayrı alışveriş yaptım. Kargolar ayrı ayrı mı yoksa tek şekilde mi gelir?

Satıcı hepsiburada ise aras kargo ile gelir ancak kargo çıkışlarını 1 gün ara ile yapıyorlar. Satıcı x firma ise genelde yurtiçi kargo oluyor.
İstanbul çevresinde oturuyorsa Hepsiexpress ile gelir ve daha hızlı dağıtıma çıkar. Şahsen ben Gebze'de oturduğum için alışverişimi Hepsiburada'da yapıyorum.

O taraftan dağıtıma çıkıyorlardı sanırım İstanbul'da. Şanslısınız. Avrupa yakasına gelene kadar öğlen oluyor.
Evet. Hemde çok şanslıyım. Bilgisayarım 1 günde elime ulaşıyor. Sabah siparişi verince akşama geliyor ya da hızlı seçeneği seçersem akşam 11'e kadar elimde oluyor.

İstanbul çevresinde oturuyorsa Hepsiexpress ile gelir ve daha hızlı dağıtıma çıkar. Şahsen ben Gebze'de oturduğum için alışverişimi Hepsiburada'da yapıyorum.
Ben İzmir den sipariş ettiğimde her zaman hangi satıcıdan alırsam alıyım günde 1 kargo çıkarıyorlardı. İstanbul içi aynı gün gelir.

İkisini tek bir seferde sipariş verdiysen evet, veya önceki sipariş verdiğin ürün kargoya çıkmadan diğer ürünü sipariş ettiysen yani ayrı ayrı sipariş ettiysen aynı kargoyla geliyor yine galiba. Ancak önceki ürün siparişi verildi hepsiburada bunu kargoya verdi ve sonra ikinci ürünü sipariş ettiysen hayır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı