Gıda Hepsiburada'da Kellogg's ürünlerinde sepette %40 indirim!

Aynısını yaşadım. Canlı desteğe bile yoğunluktan girmiyor, Efsane Kasım yoğunluğundan dolayı.

Aynı anda aldım ikisini de, Coco Pops kargolandı ama Special K Bitter kargolanmadı.
Eki Görüntüle 2008912
Canlı desteğe bağlanabildim, karşımdaki müşteri hizmetleri çalışanı bana böyle bir siparişiniz bulunmamaktadır diyip görüşmeyi sonlandırıyor. Rezil oğlu reziller, almayın aldırmayın.

Canlı desteğe bağlanabildim, karşımdaki müşteri hizmetleri çalışanı bana böyle bir siparişiniz bulunmamaktadır diyip görüşmeyi sonlandırıyor. Rezil oğlu reziller, almayın aldırmayın.
O tuhaf. Doğru hesapta olduğunuza emin misiniz?

Evet hocam o nasıl bir soru, müşteri hizmetlerine takip numarası - sipariş numarasını veriyoruz hesap ne fark eder 😅

Şu ana kadar tek sorun yaşamadığım Trendyol'un gözünü seveyim.
Trendyol'da sorun yaşamadığım sipariş yok. Teslim ettikleri ürünü geri gelip elimden alan firma işte :D

Benim için Trendyol, cimri, ülkesine kinli bir firma. Amazon en iyisi.

Şimdi de whatsapp destek hattına bağlandım, ürünü teslim alamadığımı söylüyorum, hepsiburada çalışanı bana diğer kellog ürünlerinden bahsedip teslim tarihi 13 kasımda olacaktır diyor, bugün öğlen 12'de dağıtıma çıkan ürünün takip numarasını ve komple adını atıyorum böyle bir sipariş bulunmamakta diyip bana cevap hakkı tanımadan anında sohbeti kapattı. Hepsiburada gerçekten rezil bir firmasın.

Şimdi de WhatsApp destek hattına bağlandım, ürünü teslim alamadığımı söylüyorum, Hepsiburada çalışanı bana diğer kellog ürünlerinden bahsedip teslim tarihi 13 Kasım'da olacaktır diyor, bugün öğlen 12'de dağıtıma çıkan ürünün takip numarasını ve komple adını atıyorum böyle bir sipariş bulunmamakta deyip bana cevap hakkı tanımadan anında sohbeti kapattı. Hepsiburada gerçekten rezil bir firmasın.

Dağıtıma çıktı ve gelmedi doğru mu anladım?

Aynısını yaşadım. Canlı desteğe bile yoğunluktan girmiyor, Efsane Kasım yoğunluğundan dolayı.

Aynı anda aldım ikisini de, Coco Pops kargolandı ama Special K Bitter kargolanmadı.
Eki Görüntüle 2008912
Coco Pops hızlı geliyor, diğerleri sıkıntılı. Bende sorun yaşıyoruz diyordu bir baktım gelmiş. 2-3 gün fark vardı aralarında galiba.

Geri
Yukarı