Giyim Hummel ürünlerinde sepette %25 indirim

Hocam son zamanlardaki indirim konuları için teşekkürler. Dikkat ediyorum da bayağı bir paylaşım yapıyorsunuz. Sayenizde 4-5 kere indirim yakaladım. ❤️
İşinize yaradığına çok sevindim hocam, şu zorlu ekonomide insanların ihtiyacı olan şeyleri daha ucuza alabilmesi için gözüme çarpan indirimleri paylaşıyorum.

Bu markayı pek bilmiyorum. Nasıldır, sağlam mıdır? Ayakkabı alacağım da.
Benim 3 tane Hummel ayakkabım var ve hepsinden çok memnunum. En uzun kullandığım ayakkabıyı 1,5 yıldır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Burada ayakkabıyı ne sıklıkla giydiğiniz de önemli benim giydiğim yaklaşık 4-5 tane ayakkabı var o yüzden her ayakkabımı haftada bir ya da iki kere giyiyorum o yüzden aşınma süresini bunu göz önüne alarak hesaplayın. Her gün ardı adına giyecekseniz ne kadar dayanır net bir şey söyleyemiyorum.

Ayaklarınız biraz taraklıysa hummelin ayakkabılarını giyemezsiniz. Kalıpları puma ile neredeyse aynı. En fazla 2-3 defa giyilmiş ve rafa kaldırılmış hummel ve puma marka 4 set ayakkabım var. Sakın benim gibi denemeden, giyip 5 dk mağaza içerisinde turlamadan ayakkabı almayın. Ama hummelin polarları enfes. 5 sene önce 3 tane polarını aldım hala taş gibiler. Polar eşofman takımı vs önerilir. Adidas, Puma, Nike gibi markalardan daha ucuz ama onlar kadar kaliteli ürünleri.

Hepsiburada'da satılan hummel marka ayakkabılar uzun süredir bu fiyat bantlarındalar. Fiyatlar neden düşük, bilen var mı? Hepsiburada replika satıyor olabilir mi?

Geri
Yukarı