Hepsiburada'da Papara kartı hazırlanmıyor

Mehmetkaan55

Hectopat
Yer
İnebolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 16gbRAM Ryzen 5 5600h
8 Kasım'da Hepsiburada'dan Papara kartı sipariş ettim. Uygulamasından 4-5 kart istememe rağmen AGT Kurye sağ olsun hiçbiri gelmedi elime 1.5 yıldır. Fakat bu sefer de Papara kartımı basmıyor. 5 gündür hazırlanıyor diyerek bekletiyorlar. Bir de yüzsüzce "Biraz gecikiyoruz, özür dileriz 😔" diye mesaj eklemişler. Ne yapmam gerek biraz daha beklesem gelir mi? Aras Kargo'yla geleceği için kargoya güvenim tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 Kasım'da Hepsiburada'dan Papara kartı sipariş ettim. Uygulamasından 4-5 kart istememe rağmen AGT Kurye sağ olsun hiçbiri gelmedi elime 1.5 yıldır. Fakat bu sefer de Papara kartımı basmıyor. 5 gündür hazırlanıyor diyerek bekletiyorlar. Bir de yüzsüzce "biraz gecikiyoruz, özür dileriz 😔" diye mesaj eklemişler. Ne yapmam gerek biraz daha beklesem gelir mi? Aras Kargo'yla geleceği için kargoya güvenim tam.

Alışveriş sitesindekiler kişiye özel kartlar olmuyor. AGT Kurye zaten gerçekten rezil bir firma ancak aras getiriyorsa getirir.

Özel baskı (tasarımlı) kart uygulamasından alınmıyor mu? Hepsiburada da isime özel olmayan kartın neyini hazırlıyorlar?
Anlamış değilim işte. 1.5 yıldır bekliyorum sadece 1 adet papara kart için ama alamadım. bulunduğum yerde de Papara kart satan herhangi bir mağaza yok küçük bir ilçe yoruldum artık. Umarım verirler kargoya.

Yeni konular

Geri
Yukarı