Hepsiburada'dan 4000 TL sistem toplama

Dün size liste yaptım, şu an da yapsam aynı listeyi yapacağım bir şey değişmeyecek. Bu kur ile o çıkıyor.

hepsi.jpg

Yukarıdaki 5 donanım Hepsiburada sitesinden, bellek ise Webdenal sitesinden G.Skill RipjawsV 1x8 3000mhz = 552 tl (kargo dahil)
Toplam 4.190 tl yapıyor. Bu şekilde olursa işlemci için anakartı bios update yaptırmak zorunda kalacaksınız unutmayın. Yada olmasa iyi olur ama işlemciyi AMD Ryzen 5 1600 = 853 tl olarak değiştirebilirsiniz.

Yaptığınız listeden bir şey anlamamakla birlikte İntel' e de hakim değilim, @Pantheon tavsiyeleri İntel tarafından oluyor genellikle o bakarsa daha hayırlı olur. Fakat yaptığım listenin daha uygun olduğunu düşünüyorum. Ekran kartından emin değilim fakat bütçe gereği şansımız da yok zaten.

Yaptığınız listeden bir şey anlamamakla birlikte İntel' e de hakim değilim, @Pantheon tavsiyeleri İntel tarafından oluyor genellikle o bakarsa daha hayırlı olur. Fakat yaptığım listenin daha uygun olduğunu düşünüyorum. Ekran kartından emin değilim fakat bütçe gereği şansımız da yok zaten.
Tamamdır

Ben etiketleyemedim sanırım, siz tekrar etiketleyip kıyaslama yaptırın her ihtimale karşı, ayrıca eklediğim kasa farklı firmalardan daha önce yaptığım araştırmalar doğru ise Kcas 600w Psu ile birlikte geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı